Güllerbahcesi
SITEMIZE BEDAVA ÜYE OLUN HER TÜRLÜ BILGIDEN SIZDE YARARLANIN IYI EGLENCELER

Join the forum, it's quick and easy

Güllerbahcesi
SITEMIZE BEDAVA ÜYE OLUN HER TÜRLÜ BILGIDEN SIZDE YARARLANIN IYI EGLENCELER
Güllerbahcesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zeynep Berra'nın Doğum Hikayesi

yeni Zeynep Berra'nın Doğum Hikayesi

Mesaj tarafından GurbetGuzeli Salı 20 Ekim 2009, 13:45

Bu siteyle ilk karşılaştığımda çok ilginç gelmişti bana annelerin doğum hikayeleri… Hiç aklıma gelmezdi bir gün benim de bu siteyle doğum hikayemi paylaşacağım… Çünkü bir oğlum vardı ve ikinci bir bebeği ne eşim ne de ben hiç düşünmüyorduk. Ama bu siteye hem üye olmuştum; hem de doğum hikayelerini sürekli takip ediyordum.

Sürpriz yapmıştı bebeğim bana hiç beklemediğim bir zamanda ben de varım dedi. Doktorum 5 haftalık hamilesin dediğinde sevinsem mi, üzülsem mi şaşırıp kalmıştım. İkinci bir bebek fikri çok uzaktı. Oğlum 9 yaşındaydı, Ben çalışıyorum ve yeni bir bebek çok büyük bir sorumluluktu benim için. Açıkçası korkmuştum yeniden başlamaya… Çok zor büyütmüştüm oğlumu hep sorunluydu. Hele de gaz sancıları mahvetmişti beni :)

Her şeye rağmen vazgeçemezdim bebeğimden o benim bir parçamdı. Hamilelik boyunca çalışmaya devam ettim.Çok büyük sorunlar yaşamadım.Doktorumun verdiği ilaçlarla sorunsuz bir hamilelik geçirdim. Eşimin ve oğlumun da hakkını ödeyemem. Çok destek ve yardımcı oldular bana.

Doğuma iki ay kala iznimi kullanmak istediğimi söyledim doktoruma. Çünkü çok fazla kilo almıştım artık rahatsız olmaya başlamıştım. Tam iki ay evde baş başa kaldık bebeğimle. Çok fazla kendimi yormadan ev işleri ve bebeğim için hazırlıklar yaptım. Çok da sabırsızlanmıştık artık biran önce gelsin istiyorduk.

Doktorum Haziran sonu gelir bu bebek demişti. Çok fazla yanılmadı 05/Temmuz/2009 sabahı ilginç ağrılarla uyandım. Oğlumun doğumundaki belirtilerden farklıydı her şey. Korkmaya başlamıştım. Çünkü doğum korkusunu hiç atamamıştım.

Benden başka herkesi bir sevinç almıştı. Çünkü ZEYNEP BERRA geliyordu. Akşama kadar bekledim sancılarımın da şiddeti de artmaya başlamıştı. Doktorum Leyla Hn da son kontrolümde izne ayrılacağını bu hafta içinde doğum olursa Erkan beyin doğuma gireceğini söylemişti.Bu arada doğumumu Özel Körfez Marmara Hastanesi yaptım.Hastaneye gittiğimizde NST bağladılar hemen.Artık bıkmıştım bu cihaza bağlanmaktan.Son ay her hafta bağlayıp bebeğimin kalp atışlarını kontrol etmişlerdi.Hemşire hn muayeneden sonra bebek geliyor dedi bense halen eve git daha çok erken demesini bekliyordum.Doğumhaneye ilk girdiğimde heyecandan bayılacaktım hem korku hem sevinç birbirine karışmıştı.Yaklaşık bir saat süren doğum sancısından sonra bebeğime kavuşmuştum.Bu arada Erkan beyin çabaları ve beni motive edişini unutamam.Hakkı ödenmez her şey için bir kez daha Teşekkürler....

Tam üç ay oldu Zeynep Berra geleli... Çok tatlı bir bebek iyi ki de doğurmuşum :) Neşe kaynağımız bizim… İşten eve gidelim hemen başındayız .Bu arada işe geri döndüm kızımla annem ilgileniyor. Aaa unutmadan Zeynep Berra nın gaz sorunu abisininkinden daha fazla. Korktuğum başıma geldi. Uykusuz geceler yeniden başladı.

Ama yinede iyi ki doğurmuşum çok seviyorum çocuklarımı...

HOŞÇAKALIN NURDAN BULUT BAYRAKLI

ALINTIDIR.......
GurbetGuzeli
GurbetGuzeli
Yönetici
Yönetici

BASARI PUANI : 24704

http://www.gullerbahcesi.com

- Similar topics