Güllerbahcesi
SITEMIZE BEDAVA ÜYE OLUN HER TÜRLÜ BILGIDEN SIZDE YARARLANIN IYI EGLENCELER

Join the forum, it's quick and easy

Güllerbahcesi
SITEMIZE BEDAVA ÜYE OLUN HER TÜRLÜ BILGIDEN SIZDE YARARLANIN IYI EGLENCELER
Güllerbahcesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

miniğim benim.. Gül kızım Bal kuzum

4 posters

miniğim benim..  Gül kızım Bal kuzum Empty miniğim benim.. Gül kızım Bal kuzum

Mesaj tarafından benimmduygum Cuma 15 Ocak 2010, 06:24

az kaldı artık. doktor şubat 20den sonra bekleyin diyor. bir gün erken ve hazırlıksız doğumdan korkuyorum. ertesi gün 9 ay 10 gün dolup hala sancım gelmez açılma olmaz doğuramamaktan.

Hep dilediğim bişey var. Gözümü açsam kapasam kuzum doğmuş olsa sağlıkla eve gelmiş olsak gelenimiz gidenimiz bitmiş olsa. ben sana sen bana baban sana ve hatta baba olmaya alışmış olsa. hani 3 lü düzenimiz kurulmuş olsa evimizde

Allahım sana binlerce şükür eşim evim yavrum için sağlığımız için huzurumuz rahatımız için verdiğin bunca nimetler ikramlar için.
Hamd olsun sana ve verdiğin nimetlere

Nasip etsin yavrum sağlıkla gelsin kucagıma.. Annesi babası ile kendi evinde huzur refah içinde büyüsün inşallah. Hayırlı evlat olsun :))
benimmduygum
benimmduygum
üye
üye

BASARI PUANI : 94

miniğim benim..  Gül kızım Bal kuzum Empty Geri: miniğim benim.. Gül kızım Bal kuzum

Mesaj tarafından GurbetGuzeli Cuma 15 Ocak 2010, 13:11

AMINNNNN AMINNNN AMINNNNNN INSSSS BUNLARDA GECER INS KORKMA HERSEY YOLUNDA GIDECEKSEN SIRTINI SENI YARADANA DAYA GERISINI MERAK ETME CANIMMM
GurbetGuzeli
GurbetGuzeli
Yönetici
Yönetici

BASARI PUANI : 24704

http://www.gullerbahcesi.com

miniğim benim..  Gül kızım Bal kuzum Empty Geri: miniğim benim.. Gül kızım Bal kuzum

Mesaj tarafından ümidimsensin Cuma 15 Ocak 2010, 15:56

CANIM İNAN HAYATTAKİ EN DEĞİŞİK EN ANLAMLI GÜNLERİNİ YAŞIYOSUN İÇİNDE BAŞKA BİR CAN VARRRRRRRR BU TARİFİ MÜMKÜN OLMAYAN YAŞANMADAN ANLANAMIYAN BİZLERE VERİLEN EN BÜYÜK HEDİYE .
HİÇ KORKMA BENCE HATTA ÇOK SEVİN
BİR MUCİZEYE TANIK OLUCAKSIN
MİNİK BEBEĞİNDE ZAMANLA SİZE UYUM SİZDE ONA UYUM SAĞLIYIP ÇEKİRDEK AİLE OLUCAKSINIZ
ALLAHIM KOLAY DOĞUMLAR SAĞLIKLI BİR BEBİŞ VE MUTLU BİR YUVA NASİP ETSİN SANA CANIMBENİM.
ümidimsensin
ümidimsensin
Vip üye
Vip üye

BASARI PUANI : 7866

Mesaj tarafından ikiz_annesi Cuma 15 Ocak 2010, 20:39

amiiin duygucum insaallah hersey yolunda gider, kizini sagliklica kucagina alirsinn Rabbim dogumunu kolaylastirsinn , kucuk prensesiniz ailenizin nese kaynagi olsunn insaallah
ikiz_annesi
ikiz_annesi
essiz üye
essiz üye

BASARI PUANI : 1591

- Similar topics