Güllerbahcesi
SITEMIZE BEDAVA ÜYE OLUN HER TÜRLÜ BILGIDEN SIZDE YARARLANIN IYI EGLENCELER

Join the forum, it's quick and easy

Güllerbahcesi
SITEMIZE BEDAVA ÜYE OLUN HER TÜRLÜ BILGIDEN SIZDE YARARLANIN IYI EGLENCELER
Güllerbahcesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Evime hos geldiniz buyrun (resimli)

+7
baklava
hüzün yili
yasemin
nur elif
GurbetGuzeli
GULNISA
alemsin_valla_ya_sen
11 posters

2 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Evime hos geldiniz buyrun (resimli) - Sayfa 2 Empty Geri: Evime hos geldiniz buyrun (resimli)

Mesaj tarafından hüzün yili Salı 15 Ara. 2009, 22:02

alemsin_valla_ya_sen demiş ki:sagol edam valla burda böyle 95 metre kare evim
türkiyede olsa en az 100 metre kareden basliyor cok büyük oluyor
burda ancak bu kadar valla buranin kirasi bile cok fazla isvicreli bir insan bile zor oturur benim oturdugum fiyata.
yabancilar caliyor ya gün boyu evde olmuyorlar yatmadan yatmya eve geliyorlar o yüzden eve pek önem vermiyorlar.

Benimdee ilkk oturduğumm evv 90 metre karee vardııı
sonraa benn eşimdenn ayrı olacamm diyee 45 metre karee evee taşınmıştıkkk
amaa banaa yetiyorduu
benn polonyadaa aylık 1milyar 700 milyonn ödüyordummmm
senelikk değill yanii bu aylıktıı çokk pahalıı evlerr vee çokk küçükkk

biz burda 170 metree kareyii bilee beğenmiyoruzzz

aslında küçükk evin temizliğiidee çokk güzell benn bir gündee camlarımıdaa silerr evidee temizlerdimmm
hüzün yili
hüzün yili
Vip üye
Vip üye

BASARI PUANI : 2218

Evime hos geldiniz buyrun (resimli) - Sayfa 2 Empty Geri: Evime hos geldiniz buyrun (resimli)

Mesaj tarafından nur elif Salı 15 Ara. 2009, 22:03

baklavaaa cidden 5 çocuk va 85 mtkare hemii..ayyy bizim ev 80 ama 3 katlı kızz..biz 165 metrekareye baktıkda...teraslı olsun dedik..işim azya dahada çoğalsın diye...
nur elif
nur elif
Ana Kralice
Ana Kralice

BASARI PUANI : 1461

Mesaj tarafından nur elif Salı 15 Ara. 2009, 22:05

bencede temizlik söz konusu olunca küçücük minnacık bişey isteniyo..ama çocuklar ayrı oda..ayrı mekan istiyolar..
nur elif
nur elif
Ana Kralice
Ana Kralice

Mesaj tarafından hüzün yili Salı 15 Ara. 2009, 22:05

baklava demiş ki:nasil yani 1800 euro sicak kirasimi...aboww....bizim ev 85 metrekare sicak 700 euro..nerdeyse iki mislisini ödüyorsunuz....

benn türkiyee parasıyla aylıık 1 milyar 700 ödüyordummm polonyadaykennn
hüzün yili
hüzün yili
Vip üye
Vip üye

Mesaj tarafından hüzün yili Salı 15 Ara. 2009, 22:06

nur elif demiş ki:baklavaaa cidden 5 çocuk va 85 mtkare hemii..ayyy bizim ev 80 ama 3 katlı kızz..biz 165 metrekareye baktıkda...teraslı olsun dedik..işim azya dahada çoğalsın diye...

seninn evv dubleksmii canımm
hüzün yili
hüzün yili
Vip üye
Vip üye

Mesaj tarafından nur elif Salı 15 Ara. 2009, 22:07

benim türkü çığırasım geldii..taaaaa isviçreden duyulur şimdi...havasına suyunaa..taşına torpağına bir başkadır benim memleketimm..
nur elif
nur elif
Ana Kralice
Ana Kralice

Mesaj tarafından nur elif Salı 15 Ara. 2009, 22:08

iki yetttmmezzzzzz....biz iki aileyiz cano annemlerde vsar...triblex....merdiveni batasıca..ömrümü yedi...
nur elif
nur elif
Ana Kralice
Ana Kralice

Mesaj tarafından mavi boncuk Çarş. 16 Ara. 2009, 09:56

Alemcim çok güzel evin güle güle otur, bu arada

İKEA EVİNİZİN HERŞEYİ :)

bende ev dekorasyonund abazı ürünlerini çok seviyorum ve kullanıyorum İKEA' nın.

mesela çocuk odasındaki kardolop ve salondaki sehpalarımız aynı:) benim sehpa beyaz sadece
mavi boncuk
mavi boncuk
Vip üye
Vip üye

BASARI PUANI : 3842

Mesaj tarafından GurbetGuzeli Çarş. 16 Ara. 2009, 10:08

kiz ikea olmassa olmaz cok kullanisli bilhassa sürgülü elbise dolaplari ben alistigim icin cocuklarada onlardan alicam insss
GurbetGuzeli
GurbetGuzeli
Yönetici
Yönetici

BASARI PUANI : 24704

http://www.gullerbahcesi.com

Mesaj tarafından baklava Çarş. 16 Ara. 2009, 11:07

nur elif demiş ki:baklavaaa cidden 5 çocuk va 85 mtkare hemii..ayyy bizim ev 80 ama 3 katlı kızz..biz 165 metrekareye baktıkda...teraslı olsun dedik..işim azya dahada çoğalsın diye...

evet canim...yillardir 4 odali ev aradik ama vermiyorlar bulamadik malesef.....aaaa cok cocuk olmaz dediler..3 cocugumuz varkende bulamadik...almanlar cocuk sevmez...1 den fazla kabul etmiyor cogu evsahibi...3-4 köpekli aileyi kabul ediyorlar ama 2-3 cocuklu aileyi cok zor....adiler.. Evime hos geldiniz buyrun (resimli) - Sayfa 2 68490

gerci ev kiralari pahali olan yerlerde aylik maas geliride daha fazladir....almanyada normal calisan insanin maasi zaten asagi yukari 1800 euro..

En son baklava tarafından Çarş. 16 Ara. 2009, 11:34 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
baklava
baklava
Vip üye
Vip üye

BASARI PUANI : 2916

Mesaj tarafından alemsin_valla_ya_sen Çarş. 16 Ara. 2009, 11:10

baklava demiş ki:nasil yani 1800 euro sicak kirasimi...aboww....bizim ev 85 metrekare sicak 700 euro..nerdeyse iki mislisini ödüyorsunuz....
1800 frank canim yine eura olarak 1500 falan ediyordur.kira canim her ay bu sekilde
cok pahali artik ucuz ev bulmak zor adam eski evi bile tamir ediyor en düsük 1400 den veriyor.
nur elif demiş ki:benim türkü çığırasım geldii..taaaaa isviçreden duyulur şimdi...havasına suyunaa..taşına torpağına bir başkadır benim memleketimm..
cagir cagir valla bende türkiyede yayla gibi ev hala ediyorum.istanbulda sehir den uzak gürültüden uzak cok güzel siteler var öyle binalar kat kat olmuycak bogulurum.kendi evim olcak dedigin gibi duplex villa tipi istiyorum insallahhhhhhhhhhh

berceste demiş ki:Alemcim çok güzel evin güle güle otur, bu arada

bende ev dekorasyonund abazı ürünlerini çok seviyorum ve kullanıyorum İKEA' nın.

mesela çocuk odasındaki kardolop ve salondaki sehpalarımız aynı:) benim sehpa beyaz sadece
evet canim ya hersey ikea yatak odasini koymadim mahrem yerim diye
görmüssündür demir renkli oluyor ya gurbetinkine benziyor ama siyah demirlisi.
türkiyede dizilerde görüyorum onlarda genelde ikeanin mallarini kullaniyor.türkiyeden ev alsam yine ikeadan döserim.ben sevmiyorum türkiye de hep ayni tarz aliyorlar eskitme oluyor genelde.ben sportif seviyorum genelde.
alemsin_valla_ya_sen
alemsin_valla_ya_sen
Admin
Admin

BASARI PUANI : 23125

Mesaj tarafından baklava Çarş. 16 Ara. 2009, 11:14

bir iki ay önce bi 4 odali ev baktik evsahibide türktü...evi görseniz normal bi insan yasayamaz kesinlikle cok kötüydü....öyle berbat 4 odali evde yasayana kadar 3 odada kalir idare ederiz...gerci hala ariyoruz ..belki iyi ve anlayisli bi evsahibine denk geliriz birgün cocuklari seven.....
baklava
baklava
Vip üye
Vip üye

Mesaj tarafından alemsin_valla_ya_sen Çarş. 16 Ara. 2009, 11:19

inallah baklavam sizin orda devlet yardim ediyormus kiraya cok cocuk olunca bizim burda mecbur ödeme yaparlar .buraninda bazi haklari güzel almanyada ne sekilde imkanlar var??
alemsin_valla_ya_sen
alemsin_valla_ya_sen
Admin
Admin

Mesaj tarafından baklava Çarş. 16 Ara. 2009, 11:29

alemsin_valla_ya_sen demiş ki:inallah baklavam sizin orda devlet yardim ediyormus kiraya cok cocuk olunca bizim burda mecbur ödeme yaparlar .buraninda bazi haklari güzel almanyada ne sekilde imkanlar var??

burdada kira yardimi var canim..ayni kanun burdada gecerli..cok cocuk oldugu zaman yardim ediyorlar.....ama her 3 ayda bazende 6 ayda kagitlari doldurmak lazim...onlarida ben yapiyorum...
baklava
baklava
Vip üye
Vip üye

Mesaj tarafından alemsin_valla_ya_sen Çarş. 16 Ara. 2009, 11:59

canim aslinda valla her hakkini alcaksin almancanda var doldur kiz ne olcak.bende ugrasmiyorum gerci öyle seylerle hep adam eder benim.ne gelmis ne gitmis neye yatirmis o ugrasiyor birde kafami ona yormuyorum.
alemsin_valla_ya_sen
alemsin_valla_ya_sen
Admin
Admin

Mesaj tarafından baklava Çarş. 16 Ara. 2009, 12:10

alemsin_valla_ya_sen demiş ki:canim aslinda valla her hakkini alcaksin almancanda var doldur kiz ne olcak.bende ugrasmiyorum gerci öyle seylerle hep adam eder benim.ne gelmis ne gitmis neye yatirmis o ugrasiyor birde kafami ona yormuyorum.

evet canim..sinir oluyorum ama olsun... niye hakkimizi aramayalim dimi...
baklava
baklava
Vip üye
Vip üye

Mesaj tarafından ümidimsensin Perş. 17 Ara. 2009, 11:47

bercestecim bende ikea dan bazı şeyler kullanıyorum
ne tesadüftür benim sehpalarımda beyaz:)
zaten seninle aynı olmaya alıştım Evime hos geldiniz buyrun (resimli) - Sayfa 2 981851
ayakkabılığım da ordan
ümidimsensin
ümidimsensin
Vip üye
Vip üye

BASARI PUANI : 7866

Mesaj tarafından ümidimsensin Perş. 17 Ara. 2009, 11:48

biz ilk sene alt katta ters dublexte oturduk
sonra kaynanamla ayrılınca en üste 120 metra kare 3+1 dairede oturuyoruz
ama önümüzdeki kış nasip olursa yeni bir ev almayı düşünüyoruz
o zaman belki dublex alırız
ama dublexsin tamizliğide ayrı zor
bilemiyorum
gönlüme sinerse orta kat büyük bir dairede olabilir
ümidimsensin
ümidimsensin
Vip üye
Vip üye

Mesaj tarafından alemsin_valla_ya_sen Perş. 17 Ara. 2009, 20:12

ilki mrabbim gönlüne göre versin canim kalabalik olunca zor olur temzilik az kisi olunca fazla kirlenmez
ben san benim modeli anlatayim bacimmm

en alt katta bodrum katinda camasir odasi olcak ve kiler olcak.
onun üstündeki katta kocaman mutfak olcak.salon oturma odasi misafirler geldiginde banyosu icinda yatak odasi olcak
ayriyetten yine banya wc olcak.bir tane kütüphane odasi.namaz odam olcak orada namaz kilmak huzur vercek tam peygamberi efendimiz yaptigi gibi yer dösesi hasir kokulu olcak orda kendini bulup bu dünyadan kopcaksin.
üst katta benim yatak odam icinde yine banyom wc olcak ufak mutfak olcak bar tibi ama yine dolplari buzdolabi tam tekbil olcak.yine iki yada 3 tane cocuk odasi olcak. valla bu modelde bir ev düsünüyorum tabi imkansiz nerdee ancak kendim yaparsan bu da zor:(
ancak halimda oturuyorum böyle bir evde:))
alemsin_valla_ya_sen
alemsin_valla_ya_sen
Admin
Admin

Mesaj tarafından jonasemmininbacısı Perş. 17 Ara. 2009, 20:42

o ne olii bacım?

nur elif demiş ki:iki yetttmmezzzzzz....biz iki aileyiz cano annemlerde vsar...triblex....merdiveni batasıca..ömrümü yedi...
Evime hos geldiniz buyrun (resimli) - Sayfa 2 981851

berceste demiş ki:Alemcim çok güzel evin güle güle otur, bu arada

benimde sehpam ikea dan ve beyaz............. Evime hos geldiniz buyrun (resimli) - Sayfa 2 981851
jonasemmininbacısı
jonasemmininbacısı
Prenses
Prenses

BASARI PUANI : 2396

Mesaj tarafından mavi boncuk Cuma 18 Ara. 2009, 15:59

Demek kızlar hemen hemen hepimizin İKEAdan eşyalarımız var:)

Ben çok beğeniyorum bazı aksesuarlarını mobilyalarını
mavi boncuk
mavi boncuk
Vip üye
Vip üye

BASARI PUANI : 3842

Mesaj tarafından GULNISA Cuma 18 Ara. 2009, 16:26

..................

En son GULNISA tarafından Cuma 18 Ara. 2009, 18:35 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
GULNISA
GULNISA
essiz üye
essiz üye

BASARI PUANI : 4277

Mesaj tarafından ümidimsensin Cuma 18 Ara. 2009, 17:01

FEYZACIM HAYALLER GERÇEK OLMAK İÇİN VARDIR
İSTEMEKTE BAŞARMANIN YARISIDIR
İNŞALLAH ÖYLE BİR EVİN OLUR CANIM
AMA İÇİNEDE Bİ YARDIMCI ŞART Evime hos geldiniz buyrun (resimli) - Sayfa 2 981851
BEN TİTİZLİK HASTASIYIM VALLA HERGÜN OKADAR KAT NASIL SİLİNİR
İLLA BİRİ OLUCAKKKKKKKK YARDIMCI
ümidimsensin
ümidimsensin
Vip üye
Vip üye

Mesaj tarafından GULNISA Cuma 18 Ara. 2009, 17:42

feyzacim bende yeni okudum hayalindeki evi
insallah oyle bir eve kavusursun canim hayalindeki gibi
burda bu tur eve sahip olmak cok kolay nerdeyse herkesin cok gusel bir evi var
ama evi olmak mutlu olmak olmuyor evin kucuk bir gecekonduda olsa icinde huzur varsa cennet oluyor burda oyle tanidiklarim varki oyle sikintilar yasiyorlarki nasil anlatsam evi mali gozu gormuyor hepsi gecici mutluluk getirmiyor
ama hayal kurmak gusel iste bende bazan burdan tasinip baska bir evin hayalini kuruyorum imkan olsaydi hayalindeki o evi esim yapardi size onun meslegi cizip yapmak
GULNISA
GULNISA
essiz üye
essiz üye

BASARI PUANI : 4277

Mesaj tarafından alemsin_valla_ya_sen Cuma 18 Ara. 2009, 17:52

burda kiralar pahali canim birde basel disardan cok kisi geliyor bütün pahali fuarlar burda oluyor.o yüzden bütün eski binalari yikiyorlar yada onarim yapiyorlar kötü gözükmesin diye en ucuz ev artik 1200 den basliyor burda.
valla ne güzel olurdu kiz keske benimde imkanim olsaydi.bizde hayalle yetiniyoruz iste.dedigin cok dogru canim.rabbime sükür suan huzurumuz yerinde rabbim herkese agiz tadi versin insallah.huzur olmayinca öyle evlerde ne isin olcak.

en büyük ablamin kocasi ekmegini tasdan cikarir cok hirslidir
en lüks yerlerden 3 tane ev aldi.para icinde yüzüyorlar.ama ablam derdi evin icinde huzur yok keske bir ekmek bir de kuru sogan yeseydim de huzurum ,agzimin tadi olsaydi derdi.
alemsin_valla_ya_sen
alemsin_valla_ya_sen
Admin
Admin

2 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3  Sonraki

- Similar topics