Güllerbahcesi
SITEMIZE BEDAVA ÜYE OLUN HER TÜRLÜ BILGIDEN SIZDE YARARLANIN IYI EGLENCELER

Join the forum, it's quick and easy

Güllerbahcesi
SITEMIZE BEDAVA ÜYE OLUN HER TÜRLÜ BILGIDEN SIZDE YARARLANIN IYI EGLENCELER
Güllerbahcesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hamileler için 2009 yazı kıyafet önerileri...Sizde içinden birini seçebilirsiniz

5 posters

Hamileler için 2009 yazı kıyafet önerileri...Sizde içinden birini seçebilirsiniz Empty Hamileler için 2009 yazı kıyafet önerileri...Sizde içinden birini seçebilirsiniz

Mesaj tarafından GurbetGuzeli Çarş. 26 Ağus. 2009, 14:33

Hamileler için 2009 yazı kıyafet önerileri...Sizde içinden birini seçebilirsiniz 1175000280131580mbh8

Birkaç sene öncesine kadar anne adayları özellikle hamileliklerinin son aylarında istedikleri gibi giyinemiyorlardı. Ama artık durum değişti!

Karnı burnunda ve özensiz giyinen hamileleri görmek artık tarih oldu. Sağolsunlar, birbiri ardına açılan hamile giyim mağazaları hamileyken 'Bedenine uygun ne bulursan giy' kuralını yıktı. Sonuç olarak kadınlar hamileyken de şık giyinmeye başladı. Hamile kıyafeti üreten markalar, günlük giyimden pijamaya, gece kıyafetinden iç giyime kadar birçok çeşit sunuyor. Kreasyonlarında rahatlık kadar güzel görünmeye de önem veriyorlar. En çok beğenilenler arasındaysa, üzerinde 'Baby on board', 'Coming this winter' gibi bebekle ilgili mesajlar yazan tişörtler geliyor.

Angelina sağ olsun
ABD'li ünlü oyuncu Angelina Jolie, iki hamileliğinde de birbirinden çekici modeller giydi. Sayesinde 'hamile ama seksi' kavramıyla tanıştık. Gözümüzü kamaştıran diğer hamileler arasında Jennifer Lopez, Nicole Kidman, Salma Hayek, Jessica Alba ve bizden Pınar Altuğ'u gösterebiliriz.

'Normal görüneceksiniz'
Hamile kıyafetleri ilk olarak Amerika'da 1911 yılında Lane Bryant tarafından tasarlandı. Tanıtım için gazetelere verilen ilanda, 'Bu giysilerle normal görüneceksiniz' sloganı kullanıldı. Lane Bryant'ın kendi adını taşıyan markası, hâlâ büyük beden ve hamileler için satış yapıyor.

Rahat olun
Dördüncü aydan itibaren karnınız iyice büyüdüğünden eski kıyafetlerinizi giymeniz pek mümkün olmuyor. Bu aydan sonra hamileliğinize uygun giyinmeniz sağlığınız için de önemli... Dar kıyafetler hem belinizdeki fazlalıkları ortaya çıkarır, hem de sizi rahatsız eder. Pantolon, bacaklarınızda varis çıkmasına neden olabilir ve bebeğinize baskı yapabilir. Uzmanlar pantolon yerine etek ya da elbise giyilmesini öneriyor. Üstelik dizüstü elbiseler sizi daha hoş gösterecektir. Ayakkabı seçiminde ise tercihiniz az topuklu olanlardan yana olsun. Yüksek topuklu ayakkabılar dengenizi kaybetmenize, topuksuz ayakkabılar ise bel ağrısına sebep olabilir.

Alternatif yaratın
"Hamileler için tasarlanan kıyafetleri giymek istemiyorum" diyenlerdenseniz normal kıyafetlerle de tarzınızı yaratabilirsiniz. Örnek olarak, göğüs altından bollaşan elbise ve bluzları verebiliriz. Tek beden hırka ve bolero da her zaman kurtarıcıdır.

Hangi markalar var
* Bella Mom
* Mom-To-Be
* Gebe
* Zara
* Ebru Maternity 29-119 TL
* Dorothy Perkins
* Premaman
* Hell-Klar
* Livaa
Bu Mesajı Yetkililere Rapor Et

Rahat bir hamilelik için…

Ebru Maternity markası, 22 yıldır anne adaylarına çok şık hamile kıyafetlerini sunuyor. “İçinizdeki güzelliği dışınıza yansıtır” sloganından yola çıkarak, bir kadının en güzel ve aynı zamanda en zor dönemi olan hamileliğine keyif katıyor…

Geniş koleksiyonu ve şık tasarımlarıyla dikkati çeken marka, farklı tasarımlarını anne adaylarıyla paylaşıyor. Bluzlar, elbiseler ve tişörtler ile hamile bayanlara şık bir sonbahar sunuyor.

Hamileler için 2009 yazı kıyafet önerileri...Sizde içinden birini seçebilirsiniz E1
Hamileler için 2009 yazı kıyafet önerileri...Sizde içinden birini seçebilirsiniz E2Hamileler için 2009 yazı kıyafet önerileri...Sizde içinden birini seçebilirsiniz E3Hamileler için 2009 yazı kıyafet önerileri...Sizde içinden birini seçebilirsiniz E4

Ebru Maternity’nin hemen hemen tüm ürünlerinde %2–3 oranında lycra bulunuyor, bu da hareket kolaylılığı sağlıyor. Marka, vücudu terleten ve hamilelere zararlı olabilecek kumaşları tercih etmiyor.

Hamileler için 2009 yazı kıyafet önerileri...Sizde içinden birini seçebilirsiniz E5
Hamileler için 2009 yazı kıyafet önerileri...Sizde içinden birini seçebilirsiniz E6Hamileler için 2009 yazı kıyafet önerileri...Sizde içinden birini seçebilirsiniz E7

Ebru Maternity, bayanların vazgeçilmezlerinden olan elbiseler, kapriler, jean pantolonlar ve cıvıl cıvıl tişörtleri hamile formlarına göre tasarlayarak, ortaya göz alıcı modeller çıkarıyor.

Ayrıca koleksiyonda farklı renk tonları da kullanılmış. Genel olarak beyazlar, kırmızılar, kahveler ve morlar dikkat çeken renkler arasında…

Happy Hamile Club…

Adından da anlaşıldığı gibi hamile bayanları mutlu etmeyi hedefleyen Happy Hamile Club, 15 yıllık bir geçmişi ile hamile giyiminde iddiasını sürdürüyor.

Güncel modanın şık ve modern detaylarını bir araya getiren Happy Hamile Club, etek ve bluz takımlar, düşük yaka karışık renklerden oluşan asimetrik kesimli tişörtlerle şıklığınızı ön plana çıkarıyor.

Hamileler için 2009 yazı kıyafet önerileri...Sizde içinden birini seçebilirsiniz H1
Hamileler için 2009 yazı kıyafet önerileri...Sizde içinden birini seçebilirsiniz H2Hamileler için 2009 yazı kıyafet önerileri...Sizde içinden birini seçebilirsiniz H3Hamileler için 2009 yazı kıyafet önerileri...Sizde içinden birini seçebilirsiniz H4

Kreasyonlarını bir bütün olarak sunmayı tercih eden Happy Hamile Club, yeni sezonda abiye ve spor kıyafetlere ağırlık veriyor.

Hamileliğin ilk kuralı olarak rahatlığı ön plana çıkaran firma, abiyelerde kahve tonları, siyah ve beyaz renkler üzerinde duruyor.

Dikkat çeken diğer bir unsur ise, etek uçlarında kullanılan fırfırlar, dökümler ve tüller… Saten üzerine işlemeli bu abiyeler sonbahar gecelerinde, davetlerde ve özel günlerde sizi bir adım daha öne çıkarmayı hedefliyor.

Cıvıl cıvıl bir sezon…

Lord Hamile Giyim, 13 seneyi aşkındır hamile bayanlara şıklığı ve zarafeti bir arada sunmaya devam ediyor.

Günün modası olan kıyafetleri, hamile modasına uygun şekilde tasarlayarak, bayanlara birbirinden farklı çeşitler ve renk zenginliği vaat ediyor.

Hamileler için 2009 yazı kıyafet önerileri...Sizde içinden birini seçebilirsiniz L1
Hamileler için 2009 yazı kıyafet önerileri...Sizde içinden birini seçebilirsiniz L2Hamileler için 2009 yazı kıyafet önerileri...Sizde içinden birini seçebilirsiniz L3

Yeni sezonda anne adayları için günlük, spor, iş ve abiye kreasyonunda çeşitler modeller sunan marka, ağırlıklı olarak mor, kırmızı, gri ve yeşil renklere yer veriyor.

Uzun elbiseler, işlemeli tunikler ve spor pantolonlar bu koleksiyonun şık detaylarından sadece bir kaçı… Vücuda oturan dar kesim ve esneyebilen renk renk elbiseler, abiyeler ve üst üstte giyilen spor bluzlar da cıvıl cıvıl geçecek bir sezonun habercisi…

Mom-To-Be…

Mom-To-Be, sonbahar ve kış mevsimlerinin gri günlerinde, bebek bekleyenlerin içini ısıtacak renkli giysilerle vitrinlerde...

Düz renk veya desenli elbise seçenekleri sunan marka, rahatlığı ön planda tutmuş. Kadife etek ve pantolonlar, bu sezon da özellikle çalışan hamileler tarafından tercih edilecek modeller arasında bulunuyor.

Hamileler için 2009 yazı kıyafet önerileri...Sizde içinden birini seçebilirsiniz M3

Hamileler için 2009 yazı kıyafet önerileri...Sizde içinden birini seçebilirsiniz M4Hamileler için 2009 yazı kıyafet önerileri...Sizde içinden birini seçebilirsiniz M5

Her zamanki imajından ödün vermeyen Mom-To-Be, anne adayları için farklı seçenekler sunmaya devam ediyor. Spor, gündüz, iş ve gece adı altında 4 ayrı temada hazırlanan koleksiyonda, çok sevilen puantiye, renkli biye, fırfır gibi pek çok hareketli detay kullanılıyor.

Hamileler için 2009 yazı kıyafet önerileri...Sizde içinden birini seçebilirsiniz M1
Hamileler için 2009 yazı kıyafet önerileri...Sizde içinden birini seçebilirsiniz M6

GurbetGuzeli
GurbetGuzeli
Yönetici
Yönetici

BASARI PUANI : 24704

http://www.gullerbahcesi.com

Hamileler için 2009 yazı kıyafet önerileri...Sizde içinden birini seçebilirsiniz Empty Geri: Hamileler için 2009 yazı kıyafet önerileri...Sizde içinden birini seçebilirsiniz

Mesaj tarafından ümidimsensin Çarş. 26 Ağus. 2009, 17:58

mavi taytlı takıma bayıldım bende öyle giyinicemm gülmektenöldüm
zaten bendede ilk hamileliğimde bi göbek oldu 22 kiloyu göbekte topladım gülmektenöldüm
buseferde öyle olursa bunlardan giyicem gülmektenöldüm
ümidimsensin
ümidimsensin
Vip üye
Vip üye

BASARI PUANI : 7866

Hamileler için 2009 yazı kıyafet önerileri...Sizde içinden birini seçebilirsiniz Empty Geri: Hamileler için 2009 yazı kıyafet önerileri...Sizde içinden birini seçebilirsiniz

Mesaj tarafından alemsin_valla_ya_sen Çarş. 26 Ağus. 2009, 18:18

valla ne güzelmis insan hemen karni sissin istiyor gülmektenöldüm
alemsin_valla_ya_sen
alemsin_valla_ya_sen
Admin
Admin

BASARI PUANI : 23125

Mesaj tarafından GULNISA Perş. 27 Ağus. 2009, 08:45

ben hamilyken etek elbise giymeyi hic sevmiyorum giymedimde zaten
pantalon ve tisort seklinde giyindim
kot pantolunlu gri tisortlu resim var ve kirmizi ile yanindaki mavi yesil tisortlu resimler benim giydiklerim hep oyleydi hem rahar hem spor
GULNISA
GULNISA
essiz üye
essiz üye

BASARI PUANI : 4277

Mesaj tarafından ümidimsensin Perş. 27 Ağus. 2009, 17:42

valla bende doğru dürüst hamile kıyafeti giyemedim
22 kilo almam rağmen ilk 7 ay kendi kıyafetlerimi giydim kış tı zaten
bitek hamile kot pantolonu aldım bende senin gibi gülnisa kot tişört geçirdim
ama bu sefer biraz değişik giyinmek istiyorum
taytla uzun elbiseler çok moda istanbulda
çünki bu son hamileliğim büyük ihtimalle
ümidimsensin
ümidimsensin
Vip üye
Vip üye

Mesaj tarafından GurbetGuzeli Cuma 28 Ağus. 2009, 17:28

yok kiz öyle demeee bak bana 4. yü istiyom yapmayim ne edeyim kalabalik aile güzeldir her zaman
GurbetGuzeli
GurbetGuzeli
Yönetici
Yönetici

Mesaj tarafından alemsin_valla_ya_sen Cuma 28 Ağus. 2009, 19:32

bende 3 cikaren 4 cüye yapcam büyük aile güzel oluyor ya
bir 3 bulsak Hamileler için 2009 yazı kıyafet önerileri...Sizde içinden birini seçebilirsiniz 615806
alemsin_valla_ya_sen
alemsin_valla_ya_sen
Admin
Admin

BASARI PUANI : 23125

Mesaj tarafından jonasemmininbacısı C.tesi 29 Ağus. 2009, 09:46

ya bacılarım şimdi ben size bişey diyecem ama kızmayın lütfen..........şincük bu hamişler neden bu karınlarını sanki sadece onlar hamiş olmuş gibi ortaya atmış dolanıyolar anlamadım...........ben hamileyken vallahi karnımı saklamak için elimden geleni yapardım.....bendemi bir tuhaflık var yoksa......... Hamileler için 2009 yazı kıyafet önerileri...Sizde içinden birini seçebilirsiniz 340338
jonasemmininbacısı
jonasemmininbacısı
Prenses
Prenses

BASARI PUANI : 2396

Mesaj tarafından ümidimsensin C.tesi 29 Ağus. 2009, 10:02

gurbetgüzeli demiş ki:yok kiz öyle demeee bak bana 4. yü istiyom yapmayim ne edeyim kalabalik aile güzeldir her zaman

KIZ BANA YASAK BUNU BİLE İZİNLE YAPIYOMMMMMM Hamileler için 2009 yazı kıyafet önerileri...Sizde içinden birini seçebilirsiniz 45400
ümidimsensin
ümidimsensin
Vip üye
Vip üye

Mesaj tarafından ümidimsensin C.tesi 29 Ağus. 2009, 10:04

Hamileler için 2009 yazı kıyafet önerileri...Sizde içinden birini seçebilirsiniz 69694
jonasemmininbacısı demiş ki:ya bacılarım şimdi ben size bişey diyecem ama kızmayın lütfen..........şincük bu hamişler neden bu karınlarını sanki sadece onlar hamiş olmuş gibi ortaya atmış dolanıyolar anlamadım...........ben hamileyken vallahi karnımı saklamak için elimden geleni yapardım.....bendemi bir tuhaflık var yoksa......... :[sm] :

KIZ BENCE DOĞANIN MUCİZESİ BİŞEY BU TABİKİDE GÖSTERE GÖSTEREDE GEZMEK OLMAZ AMA ÇOKTA SAKLAMAK DAHA TUHAF ERKEKLERİN YANINDA ANNEM DER BOL ŞEYLER GİYİN DİYE AMA KADIN KADINAYKEN NE GÜZELLLLLLLL BENCE GÜZEL GÜZEL GİYİNİP İNSANLARI HEVESLENDİRMEK LAZIM Hamileler için 2009 yazı kıyafet önerileri...Sizde içinden birini seçebilirsiniz 69694 gülmektenöldüm gülmektenöldüm
ümidimsensin
ümidimsensin
Vip üye
Vip üye

Mesaj tarafından jonasemmininbacısı C.tesi 29 Ağus. 2009, 13:32

ilkim demiş ki:

KIZ BENCE DOĞANIN MUCİZESİ BİŞEY BU TABİKİDE GÖSTERE GÖSTEREDE GEZMEK OLMAZ AMA ÇOKTA SAKLAMAK DAHA TUHAF ERKEKLERİN YANINDA ANNEM DER BOL ŞEYLER GİYİN DİYE AMA KADIN KADINAYKEN NE GÜZELLLLLLLL BENCE GÜZEL GÜZEL GİYİNİP İNSANLARI HEVESLENDİRMEK LAZIM Hamileler için 2009 yazı kıyafet önerileri...Sizde içinden birini seçebilirsiniz 69694 gülmektenöldüm gülmektenöldüm
bacım çok heveslendirmekde iyi değel............malum hem kriz var, bunun üstüne birde nüfus patlaması yaşamıyalım...........saklamak tuhaf ama bu kadarda ortaya atmak bence daha tuhaf...........birde karınları açık ortada gezenler var , onlar için yorum bile yapmıyorum.......... Hamileler için 2009 yazı kıyafet önerileri...Sizde içinden birini seçebilirsiniz 121186
jonasemmininbacısı
jonasemmininbacısı
Prenses
Prenses

BASARI PUANI : 2396

Mesaj tarafından ümidimsensin Paz 30 Ağus. 2009, 13:17

gülmektenöldüm kız o karınları ortada gezenler delüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü gülmektenöldüm

bebekleride üşütük oluyo üşümekten gülmektenöldüm gülmektenöldüm
ümidimsensin
ümidimsensin
Vip üye
Vip üye

Mesaj tarafından GurbetGuzeli Ptsi 31 Ağus. 2009, 21:07

ilahi ilkimcim onlar delüde ondan neymis dogallikmis acik olmak dogalliksa her yerini ac gez dimi yani
GurbetGuzeli
GurbetGuzeli
Yönetici
Yönetici

Mesaj tarafından GurbetGuzeli Ptsi 31 Ağus. 2009, 21:10

Hamileler için 2009 yazı kıyafet önerileri...Sizde içinden birini seçebilirsiniz Hamilelikcy
GurbetGuzeli
GurbetGuzeli
Yönetici
Yönetici

Mesaj tarafından GurbetGuzeli Ptsi 31 Ağus. 2009, 21:15

Hamileler için 2009 yazı kıyafet önerileri...Sizde içinden birini seçebilirsiniz Gulben_ergen_hamile_son1
GurbetGuzeli
GurbetGuzeli
Yönetici
Yönetici

Mesaj tarafından GurbetGuzeli Ptsi 31 Ağus. 2009, 21:16

Hamileler için 2009 yazı kıyafet önerileri...Sizde içinden birini seçebilirsiniz 1
GurbetGuzeli
GurbetGuzeli
Yönetici
Yönetici

Mesaj tarafından GurbetGuzeli Ptsi 31 Ağus. 2009, 21:17

Hamileler için 2009 yazı kıyafet önerileri...Sizde içinden birini seçebilirsiniz Hamilelikveannelik_r_20070530235217_hamile
GurbetGuzeli
GurbetGuzeli
Yönetici
Yönetici

Mesaj tarafından GurbetGuzeli Ptsi 31 Ağus. 2009, 21:20

Hamileler için 2009 yazı kıyafet önerileri...Sizde içinden birini seçebilirsiniz Hamile-is1
İş yerinizde kullanacağınız modeller.
Hamileler için 2009 yazı kıyafet önerileri...Sizde içinden birini seçebilirsiniz Hamile-spor1
Günlük kullanılabilecek spor modeller.
Hamileler için 2009 yazı kıyafet önerileri...Sizde içinden birini seçebilirsiniz Hamile-gece1
Gece için şıkır şıkır modeller.
Hamile kıyafetleri artık sıradan değil, satan markalar da gittikçe çoğalmaya başladı. Yeni trend modeller satan mom-TO-be bence koleksiyonu ile diğerlerinden daha fazla dikkat çekiyor. Sadece hamile kıyafetleri tasarlayan marka iş, gece ve spor modellerden oluşan bir koleksiyon hazırlıyor.Abiye kıyafetler 25o-300 YTL, pantolonlar 100-150 YTL, üstler- 60-120 YTL arasında.
Günümüzde hamile kıyafeti satan diğer markalar Benettonun Mamma Of Benetton, Monthercare, Chicco Mamma Donna, Dorothy Perkins, Tokana.
GurbetGuzeli
GurbetGuzeli
Yönetici
Yönetici

Mesaj tarafından GurbetGuzeli Ptsi 31 Ağus. 2009, 21:22

Hamileler için 2009 yazı kıyafet önerileri...Sizde içinden birini seçebilirsiniz 231547hamile
GurbetGuzeli
GurbetGuzeli
Yönetici
Yönetici

Mesaj tarafından GurbetGuzeli Ptsi 31 Ağus. 2009, 21:23

Hamileler için 2009 yazı kıyafet önerileri...Sizde içinden birini seçebilirsiniz Hamile_defile
GurbetGuzeli
GurbetGuzeli
Yönetici
Yönetici

Mesaj tarafından GurbetGuzeli Ptsi 31 Ağus. 2009, 21:25

Hamileler için 2009 yazı kıyafet önerileri...Sizde içinden birini seçebilirsiniz 13
GurbetGuzeli
GurbetGuzeli
Yönetici
Yönetici

- Similar topics