Güllerbahcesi
SITEMIZE BEDAVA ÜYE OLUN HER TÜRLÜ BILGIDEN SIZDE YARARLANIN IYI EGLENCELER

Join the forum, it's quick and easy

Güllerbahcesi
SITEMIZE BEDAVA ÜYE OLUN HER TÜRLÜ BILGIDEN SIZDE YARARLANIN IYI EGLENCELER
Güllerbahcesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

romanin sayfalarindaki kahramanlar

3 posters

romanin sayfalarindaki kahramanlar Empty romanin sayfalarindaki kahramanlar

Mesaj tarafından GulRuh571 Cuma 30 Ekim 2009, 16:18

AKREPLER KRALiCESi

Hani kirmizi kiremitli evin önünde; göz alabildigine yesil bugday tarlalarinda gelincik toplayan bir kiz vardi..
Saclari bal rengi kivir kivir ... baglardi hep arkasindan kendi bildigince..Citipiti bir kiz cocuguydu o zamanlar..

Biraz hircin sert durusu taa o günlerden belliydi tuttugunu koparan biri olacagi..Herkese karsi resti cekerdi o yasinda. Dedigi dedikti.Onu sadece kedi gibi miyavlayip korkuturlardi...Hemen kapanirdi yere ya da annesinin dizine...
Bir gece vakit yogurt diye tutturdu , agliyor susmacasina..
Kostur kostur bakkala..komsuya.. susmaz kücük hircin kiz.

Kendine öyle bakar ceki düzen verirdi ki, kücücük yasinda genc kiz edasinda.Herseye merakli o isi ben yapabilirim ben yapacagim bunu demesi onun bugünkü cesaretinin göstergesiydi...Kafasina koydugunu yapacakti kimse söz geciremezdi dur yapmalar nafile...Pohpohlanmayida cok severdi..

Biraz büyüyüp serpilmeye baslayinca o citipiti hali gitmisti biraz fazlaca büyüyvermisti akranlarina göre.. O zamanlar ona göre istedigi gibi ayakkkabi bulunmazdi..Dert eder surat asardi..Bayramlarda az dolastirmazdi babasini elbise begenmek icin...Bu tür takintilarindan mi bilinmez o dönem icine kapandi...

Kücüklügündeki hircinligini sanki icinde yasiyordu disa vurmaz olmustu artik..Firtinalar iceride kopuyordu hep...
Ailesinin eski pohpohlamalarini duymak ister gibiydi hep...Huysuzluklarini icten ice yasarken
büyüdü serpildi adi gibi...
Kendi ayaklari üzerinde duruyor kendi kararlarini kendi aliyordu...

Sevdi bir genc adami büyüttü yüreginde onun sevgisini...Öyle büyüttü ki bütün dünyasi o olmustu..Hic bir seyi hickimseyi gözü görmüyordu..Kendini bile unutup kücücük kaldi büyütttügü dev sevgisi yaninda...

Ve zaman geldi herkesten herseyden uzaklastirdi bu sevgi onu yanlizliga itti.. Dev sevgisi altinda ezildi ezildi... Kimbilir aradigi tüm sevgi cesitlerini onda yasamak bulmak istiyordu...
Adam kendi halinde bir adamcagizdi onun bu sevgi mabedinde bahcivan bile olamzdi belki..

Yorulmustu artik herkesten herseyden...Belki o fazlaca yükleniyordu o yüzden eziliyordu tüm olup bitenlerin altinda..icindeki firtina hic dinmedi ...icindeki dalgalarla bogustu hep..Artik demir atma zamani gelmisti sükunete sakin limanlara...

Anladi ki, dev sevgisine, gönül madenin kapisini kaptamaliydi ...
Sevgi aramadi kimse de... Kendinie yollar cizdi güzel ufuklara dair .

kücük kelebegini alip yanina
yürüryeceklerdi artik yarina...

Kücük hircin kiz artik o zaman büyümüstü.. Güclü azimliydi artik kimseden destek ,sevgi ve hatta duymak istedigi pohpohlamari bile istemiyordu...

O biliyordu kendini...ispat etmisti kendini kendine zaman icinde...

Bu yaziyi gecen sene kizkardesimin dogumgününde yazmistim ona hediye olarak internetten okumustu, o türkiyede ee uzakta olunca hediyede böyle oluyor...Kardesim Akrep burcu ve alimli calimlidir ondan ona akrepler kralicesi demistim baslik olarak..

20 Kasim´in hatrina,
gülrudan...Serco´ya,
GulRuh571
GulRuh571
üye
üye

BASARI PUANI : 231

http://gulruh571.tr.gg

romanin sayfalarindaki kahramanlar Empty Geri: romanin sayfalarindaki kahramanlar

Mesaj tarafından GulRuh571 Cuma 30 Ekim 2009, 16:19

gurbetim güzelim kiz yazi eklerkene htlm kodlarini ekleyemiyorum ekleyebilsem yazilara güzel fon müzigi eklicem...senin dogumgünündede cok ugrasmistim.. müzik eklemek icin..benim bloglar gibi degil burasi...nasil olcek ki yaaa
GulRuh571
GulRuh571
üye
üye

BASARI PUANI : 231

http://gulruh571.tr.gg

romanin sayfalarindaki kahramanlar Empty Geri: romanin sayfalarindaki kahramanlar

Mesaj tarafından alemsin_valla_ya_sen C.tesi 31 Ekim 2009, 10:16

romanin sayfalarindaki kahramanlar 228752 romanin sayfalarindaki kahramanlar 462974 romanin sayfalarindaki kahramanlar 525263 romanin sayfalarindaki kahramanlar 26600 gene döktürmüssünnnn parmaklarina saglikkkkkkk
alemsin_valla_ya_sen
alemsin_valla_ya_sen
Admin
Admin

BASARI PUANI : 23125

http://www.gullerbahcesi.com

Mesaj tarafından GurbetGuzeli Paz 01 Kas. 2009, 17:44

romanin sayfalarindaki kahramanlar 13941 romanin sayfalarindaki kahramanlar 306688 eline saglik güzel olmus bizim repci caliyor fakat sesi cikmiyor nedense ben bakarim bi sorunu düzeltmeye alisim inss.
GurbetGuzeli
GurbetGuzeli
Yönetici
Yönetici

BASARI PUANI : 24704

http://www.gullerbahcesi.com