Güllerbahcesi
SITEMIZE BEDAVA ÜYE OLUN HER TÜRLÜ BILGIDEN SIZDE YARARLANIN IYI EGLENCELER

Join the forum, it's quick and easy

Güllerbahcesi
SITEMIZE BEDAVA ÜYE OLUN HER TÜRLÜ BILGIDEN SIZDE YARARLANIN IYI EGLENCELER
Güllerbahcesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Esen Bayrak'ın Doğum Hikayesi

yeni Esen Bayrak'ın Doğum Hikayesi

Mesaj tarafından GurbetGuzeli Ptsi 11 Ocak 2010, 23:29

Merhaba

Aslında buraya doğum hikayemi yollayabileceğimi hiç düşünmüyordum. 7 Mart 2008’de eşimle çalıştığım iş yerimde tanıştım ve 24 Mayısta evlendik. Her şey o kadar kısa ve ani gelişmişti ki ne olduğunu bile anlamadık. 15 Eylül’de iş yerinde rahatsızlandım; bir an öleceğim zannetmiştim. Tesisteki arabalardan birini alarak eşimle acile gittik. Doktor önce, “apandisit” dedi. Ama bu ağrı apandisitten daha beterdi. Doktorla sohbet ederken bende polikistik over sendromu olduğunu söyledim. Doktorum o zaman işler değişir dedi ve ultrasona girmem gerektiğini söyledi. Bu arada canım kocam rahatsızlığımla ilgili doktorumdan bilgi alırken doktor '' eşiniz çocuk doğurabilir ancak bu zaman alır ve tedavi ile desteklenmesi gerekir '' deyince ikimizi de çok büyük umutsuzluk kaplamıştı.

Ultrason sırası bana geldiğinde büyük bir acı ile masaya yattım. Ultrason başındaki doktor bana gebelik testi yaptırıp yaptırmadığını sordu. Benden kan ve idrar aldılar ama gebelik testi yaptılar mı bilmiyorum dedim. Asistan laboratuarı aradı ve kendi aralarında bir şey konuştular. Doktor bana dönüp gözün aydın anne oluyorsun deyince neye uğradığımı şaşırmıştım.

Ağlamaklı sevinçli bir kahkaha attım ki eşim merak edip odaya daldığında doktor hanım, “baba oluyorsunuz” deyince eşim put gibi kalmıştı :) Çok komikti. Eve gittiğimizde cinsiyeti ne olacak nasıl bir şey olacak diye konuşurken ailelere haber verdik. Herkes şok… Annem, babam, babaannem, dedem, halam, eniştem, amcam, yengem ilk torun olacağından biraz daha heyecanlandılar. Kayınvalidemin, görümcelerimin, eniştelerin ve yeğenlerin o anki sevinçlerini hiçbir zaman unutmayacağım. Hepsi ben doğum yapıncaya kadar dokuz doğurdular. Tabii ki haklarını yemek istemem iş yerimdeki arkadaşlarım da benimle beraber hamile kaldılar benimle doğurdular :) Hepsine buradan ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İyi ki hayatımda ve yanımdaydılar. Çünkü ben 32 haftama kadar çalıştım ve çok keyifli bir hamilelik geçirdim. 16. haftamızda erkek olduğunu öğrendik. 5 mayıs 2009’da oğluşum sabah 08:55'de dünyaya geldiğinde ise yeniden doğduğumu hissettim. İlk sesini duyduğumda; “işte benim oğlum hayatımın anlamı… Şimdi bizimle ve inşallah sonsuza dek bizimle olacak” dedim. Bütün ailem ve arkadaşlarım yanımdaydı. Hepsine sonsuz teşekkür ederim. Oğlum şu anda 5,5 aylık ve nefes alma sebebim… Tabii ki babası da canım kocam….

İyi Çalışmalar
GurbetGuzeli
GurbetGuzeli
Yönetici
Yönetici

BASARI PUANI : 24704

http://www.gullerbahcesi.com

- Similar topics