Güllerbahcesi
SITEMIZE BEDAVA ÜYE OLUN HER TÜRLÜ BILGIDEN SIZDE YARARLANIN IYI EGLENCELER

Join the forum, it's quick and easy

Güllerbahcesi
SITEMIZE BEDAVA ÜYE OLUN HER TÜRLÜ BILGIDEN SIZDE YARARLANIN IYI EGLENCELER
Güllerbahcesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sema Genç’in Doğum Hikayesi

yeni Sema Genç’in Doğum Hikayesi

Mesaj tarafından GurbetGuzeli Ptsi 11 Ocak 2010, 23:32

21.07.2002 de tanıştık eşimle 4 yıllık flörtten sonra 10.09.2006 tarihinde dünya evine girdik. Hayatımın en doğru seçimiydin; sevgilim… SENİ HER ŞEYDEN ÇOK SEVİYORUM.

1,5 yıllık evliydim; hamile olduğumu öğrendiğimde(02.11.2007), çok ağlamıştım biraz sevinç, biraz korku, biraz endişe ya bakamazsam! Eşime 9 ay sonra bir misafirimiz olduğunu söyledim çok heyecanlıydık içimiz içimize sığmıyordu artık üç kişiydik .Biz bitmiştik artık her şey de o vardı.Hayat bir anda onun üstüne kuruldu,evde başka bir şey konuşamıyorduk kız mı erkek mi,kime benzer,esmer mi olur beyaz mı onu ne zaman alacağız kucağımıza ve bunun gibi bir sürü soru vardı aklımızda.Heyecanlı ve hiç bitmek bilmeyen bir 9 ay vardı önümüzde .İlk kalp atışları sanki ben yeniden doğuyorum ,3 aylıktı bebişim bir düşük riskiyle bizi çok korkutmuştu ama çok şükür bırakmadı bizi miniğim .Artık merakla cinsiyetini öğrenmek istiyordum ona hitap ederken ne diyeceğimi prensim mi yoksa prensesim mi!

Sonunda öğrendim bir PRENSESİM olacaktı heyecandan gözlerim doldu.Muayeneden çıkınca herkesi ardım annemi kardeşlerimi heyecandan yerimde duramıyordum ayaklarım yerden kesilmişti sanki 5 ay nasıl geçecekti.Yavaş yavaş bütün hazırlıklarım başlamıştı herkes alışveriş için çok erken olduğunu söylese de ben dayanamıyordum ona minik çoraplar minik etekler almış rengarenk yelekler etekler bereler örmeye çoktan başlamıştım.artık son aylarımdı 30 kilo almıştım ayaklarım çok şişti, oldukça zor ama her şeye değer bir hamilelik dönemiydi.Zaman yaklaşıyordu her şey normal doğum pozisyonundaydı ama ben çok korkuyordum(çünkü doktorum çatımın dar olduğunu söylemişti eğer bebek biraz kilolu doğarsa bunun beni zorlayacağını söylemişti )korkularıma rağmen de bebeğim ve kendim için normal doğumu istiyordum.artık her gidişte bir an önce doğum yapıp bebeğimi kucağıma almak istiyordum son kontrolüm 30 haziran 2008di.

Doktorum bu hafta içinde doğumu belirtecek birşey olmazsa önümüzdeki hafta hazırlıklı gelmemi söylemişti ve o gün geldi. Annem, kayınvalidem,ablam,eşim(aşkım, canım, herşeyim en büyük desteğim) elimizde valiz hep beraber tuttuk hastane yolunu, ama hala hiçbir şeyim yoktu ne sancı nede başka bir belirti, bugünde olmayacak diye düşünüyordum.

Saat 10.00da girdim muayeneye o esnada nişanemin geldiğini gördüm doktoruma söyledim ve beni muayene edip 4 cm açılmam olduğunu hemen yatışımın yapılmasını istediğini söyledi.Bende hala hiçbir şey yoktu sadece biraz korkudan birazda heyecandan karnım ağrıyordu.Odama çıkmıştım artık adım adım doğum süreci başlamıştı nst bağlanmıştım ve suni sancı verilmişti,çok acı çekiyordum ve her saniye korkum biraz daha artıyordu.Ama bebeğimi düşündükçe de sabırsızlanıyordum. Tam 1 saat sonra artık beni doğumhaneye aldılar. Bebişim geliyordu 11.50 de girdim doğuma ve 12.06da PRENSESİM dünyaya geldi(52 cm ve 3.490 kgdı.) hemen görmek istemiştim çok yumuk yumuktu dünyada gördüğüm en güzel varlıktı yaşanılacak en güzel histi biran önce ona dokunmak istiyordum.20dakika sonra benide çıkardılar doğumdan çok güzel ve kolay bir doğum olduğunu söyledi dr ama bebişim doğduktan sonraki 20 dakikada benim için çok zor geçti. Doğumhaneden çıktığımda herkes oradaydı bebeğimin çok güzel olduğunu söylüyordu ama ben çok yorgun hissediyordum.Odaya çıkıp hemen bebeğimi emzirdim ama uyumak istiyordum yorgunluğum ve ağrılarım dayanılmaz olmuştu.Ogün akşam saat 20.00 de hastaneden çıktım. Evde herkes bizi bekliyordu. sabah 2 kişi olarak çıktığımız bu evde artık 3 kişiydik yepyeni bir dönem yepyeni bir hayat bizi bekliyordu.Ömrümüzün en en en güzel 9 ayını geride bıraktık bebeğimiz şuan 9 aylık o olağan üstü bir varlık her süreç çok farklı çok heyecanlı Allahtan seninle beraber koskocaman bir ömür diliyorum bebeğim(Allah herkese bu güzelliği yaşatsın inşallah)

ILGIN MİRAY' ım BEBEĞİM, PRENSESİM ARAMIZA HOŞGELDİN İYİKİ VARSIN İYİKİ BİZİMSİN BANA DUYGULARIN EN GÜZELİNİ YAŞATTIĞIN İÇİ SANA TEŞEKKÜR EDİYORUM SENİ HERŞEYDEN ÇOK SEVİYORUZ DÜNYALAR GÜZELİ BİRİCİK BEBEĞİMİZ ... ANNEN
GurbetGuzeli
GurbetGuzeli
Yönetici
Yönetici

BASARI PUANI : 24704

http://www.gullerbahcesi.com

- Similar topics