Güllerbahcesi
SITEMIZE BEDAVA ÜYE OLUN HER TÜRLÜ BILGIDEN SIZDE YARARLANIN IYI EGLENCELER

Join the forum, it's quick and easy

Güllerbahcesi
SITEMIZE BEDAVA ÜYE OLUN HER TÜRLÜ BILGIDEN SIZDE YARARLANIN IYI EGLENCELER
Güllerbahcesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KOCANIZ SEVGILILER GUNUNDE NE ALDI

+7
baklava
yasemin
nur elif
alemsin_valla_ya_sen
mavi boncuk
GurbetGuzeli
ECEM
11 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

KOCANIZ SEVGILILER GUNUNDE NE ALDI - Sayfa 2 Empty Geri: KOCANIZ SEVGILILER GUNUNDE NE ALDI

Mesaj tarafından adanaadana Salı 16 Şub. 2010, 10:33

hiç bısey almadı sevmıyo benımkı boyle seylerı benım ıcın hergun sevgılıler gunu dıyo delıye hergun bayram dıyooooooooo

bende pek önemsemıyorum bu gunlerı kızlar cok önemlı degıl bıse almasına gerek yok zaten herzaman bırseyler alıo zaten ammaaan
adanaadana
adanaadana
Vip üye
Vip üye

BASARI PUANI : 1576

KOCANIZ SEVGILILER GUNUNDE NE ALDI - Sayfa 2 Empty Geri: KOCANIZ SEVGILILER GUNUNDE NE ALDI

Mesaj tarafından ECEM Salı 16 Şub. 2010, 10:36

adana senınkıde hedıye wermıs ısteeeee KOCANIZ SEVGILILER GUNUNDE NE ALDI - Sayfa 2 149873 eeee şaka şakaaaaaaa o gun kaza olmadımı
ECEM
ECEM
Kralice
Kralice

BASARI PUANI : 929

Mesaj tarafından yasemin Salı 16 Şub. 2010, 13:08

ECEM demiş ki:yasemın senınkı kasapmı

heeeeee kız kasap benimki,kuyumcu olsa tektaş kesmez çok taş bi yüzük alırdı
yasemin
yasemin
Kralice
Kralice

BASARI PUANI : 1476

Mesaj tarafından adanaadana Salı 16 Şub. 2010, 13:53

ecem karsı koyamadım boyle dondum kaldım ısın kotu tarafı bı gun önce sabahta korunarak yapmmsıtım guya beklıcektım bı kac gun nerde bende ben ıyıce azdım vallaaaa
adanaadana
adanaadana
Vip üye
Vip üye

BASARI PUANI : 1576

Mesaj tarafından ECEM Salı 16 Şub. 2010, 16:32

adana kecıboynuzunu adama yedırcen senmı yıyon kızzzzzzzz hem bu hızla senın kızın olur yawas bacımmmmmmmmmmmm
ECEM
ECEM
Kralice
Kralice

BASARI PUANI : 929

Mesaj tarafından GurbetGuzeli Salı 16 Şub. 2010, 22:20

ECEM demiş ki:KOCANIZ SEVGILILER GUNUNDE NE ALDI - Sayfa 2 122171 heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee KOCANIZ SEVGILILER GUNUNDE NE ALDI - Sayfa 2 846219
oh oh ne guzel ya eli bos gelseydi ne yapcakdin kiz KOCANIZ SEVGILILER GUNUNDE NE ALDI - Sayfa 2 377821 KOCANIZ SEVGILILER GUNUNDE NE ALDI - Sayfa 2 377821 KOCANIZ SEVGILILER GUNUNDE NE ALDI - Sayfa 2 377821 KOCANIZ SEVGILILER GUNUNDE NE ALDI - Sayfa 2 69694 KOCANIZ SEVGILILER GUNUNDE NE ALDI - Sayfa 2 69694 KOCANIZ SEVGILILER GUNUNDE NE ALDI - Sayfa 2 69694 KOCANIZ SEVGILILER GUNUNDE NE ALDI - Sayfa 2 45400 KOCANIZ SEVGILILER GUNUNDE NE ALDI - Sayfa 2 45400 KOCANIZ SEVGILILER GUNUNDE NE ALDI - Sayfa 2 45400
GurbetGuzeli
GurbetGuzeli
Yönetici
Yönetici

BASARI PUANI : 24704

http://www.gullerbahcesi.com

Mesaj tarafından mavi boncuk Çarş. 17 Şub. 2010, 12:17

Haberim var ecemcim okudum geçen, eşinin hediyesini ve seni ne kadar duygulandırdığını:))))
mavi boncuk
mavi boncuk
Vip üye
Vip üye

BASARI PUANI : 3842

Mesaj tarafından ümidimsensin Çarş. 17 Şub. 2010, 14:19

nur elif demiş ki:ilkimmmmm bize nispet olsun diyemi yawww...napakkk bizimkilerde ruhsuz.bu sevgililer günü kimileri için eşleriyle küsme günü ilan edilsin bence....

YOK BACUM NE NİSPETİ OLANI SÖYLEDİM
ASLINDA BENİMKİDE PEK DUYGUSAL DEĞİLDİR AMA HELE Bİ UNUTSUN KOCANIZ SEVGILILER GUNUNDE NE ALDI - Sayfa 2 981851
ümidimsensin
ümidimsensin
Vip üye
Vip üye

BASARI PUANI : 7866

Mesaj tarafından GULNISA Perş. 18 Şub. 2010, 14:50

ilkim demiş ki:benim kociş bana arajman yaptırmış
birde cep telefonu almış
hele bi almasın KOCANIZ SEVGILILER GUNUNDE NE ALDI - Sayfa 2 634526
aslında yemeğe çıkıcaktık ama
dün evde biz yemekte misafir ağırladık
2 çift aile vardı
unutmuşuz haftalar öncesinden okey gelin demiştik
olsun seneye çıkarız artık:) 2 çocukla
ilkimcim gule gule kullan canim artik yemege yine cikarsin daha doguma cok vaktin var havalarda duzeliyor telafi edersin birde ilkim arajman ni demek yaaw
benim turkce kisitli
her tr gelisimde yeni kelimeler duyuyorum ya hep kiskardesime sorardim ne demek diyee
simdide sana sorayim
nur elif demiş ki:ilkimmmmm bize nispet olsun diyemi yawww...napakkk bizimkilerde ruhsuz.bu sevgililer günü kimileri için eşleriyle küsme günü ilan edilsin bence....
ya elifim cok tatlisin valla oldugun gibisin naturelsin
benim esimde oyle odun gibidir pek dusunmez
gerci bende dert etmem
o hep derki ne istiyorsan al der bende oyle yaparim zaten
GULNISA
GULNISA
essiz üye
essiz üye

BASARI PUANI : 4277

Mesaj tarafından GULNISA Perş. 18 Şub. 2010, 14:55

ecemcim esin ne aldi bende ettim simdi
sinirlerin zipladigina gore senin yazdigin siklardan tv kagidi diyoum ben
benimkide hep der kari kocayiz diye sevgililer gunu sevgililer icin der
ama tr gelse yada dogum gunum gibi gunlerde hediye alir
cogu kezde sen kendin begen al der o pek kadinlar icin hediye secmeyi bilmez
GULNISA
GULNISA
essiz üye
essiz üye

Mesaj tarafından mavi boncuk Perş. 18 Şub. 2010, 15:52

ARANJMAN YANİ ÇİÇEK YAPTIRMIŞ DEMEK GÜLNİSACIM, OLABİLİR TABİİKİ YILLARDIR YURTDIŞINDASIN YİNE TÜRKÇEN ÇOK DÜZGÜN MAŞALLAH

ECEME DE EŞİ DEDİĞİ GİBİ TUVALET KAĞIDI ALARAK EVE GELMİŞ ONA KIZIYOR KIZCAĞIZ:))
mavi boncuk
mavi boncuk
Vip üye
Vip üye

Mesaj tarafından GULNISA Perş. 18 Şub. 2010, 19:09

berceste demiş ki:ARANJMAN YANİ ÇİÇEK YAPTIRMIŞ DEMEK GÜLNİSACIM, OLABİLİR TABİİKİ YILLARDIR YURTDIŞINDASIN YİNE TÜRKÇEN ÇOK DÜZGÜN MAŞALLAH

ECEME DE EŞİ DEDİĞİ GİBİ TUVALET KAĞIDI ALARAK EVE GELMİŞ ONA KIZIYOR KIZCAĞIZ:))
ayy sagol bercestecim demek cicek yaptirmaya arajman deniliyormus bir kelime daha ogrendim bir kadin cicek alinca cok mutlu oluyor ben esimin hala melissada dogumda getirdigi cicegi sakliyorum artik oglus dogurursamda cicekci dukkani isterimm KOCANIZ SEVGILILER GUNUNDE NE ALDI - Sayfa 2 981851
GULNISA
GULNISA
essiz üye
essiz üye

Mesaj tarafından mavi boncuk Cuma 19 Şub. 2010, 15:22

GULNISA demiş ki:
berceste demiş ki:ARANJMAN YANİ ÇİÇEK YAPTIRMIŞ DEMEK GÜLNİSACIM, OLABİLİR TABİİKİ YILLARDIR YURTDIŞINDASIN YİNE TÜRKÇEN ÇOK DÜZGÜN MAŞALLAH

ayy sagol bercestecim demek cicek yaptirmaya arajman deniliyormus bir kelime daha ogrendim bir kadin cicek alinca cok mutlu oluyor ben esimin hala melissada dogumda getirdigi cicegi sakliyorum artik oglus dogurursamda cicekci dukkani isterimm KOCANIZ SEVGILILER GUNUNDE NE ALDI - Sayfa 2 981851

iste tabiiki canımmm, değil bir çiçekçi dükkanı dünyalar feda olsun:))
mavi boncuk
mavi boncuk
Vip üye
Vip üye

Mesaj tarafından gül Cuma 19 Şub. 2010, 19:22

benimki gümüs taki seti aldi tabi normaldir daha 5. senemiz ilerdede para verir git kendine birseyler al der heralde.
gül
gül
Kralice
Kralice

BASARI PUANI : 725

Mesaj tarafından alemsin_valla_ya_sen Cuma 19 Şub. 2010, 19:32

ohh ilkim cepi cicegi kapmissin
gül sana da tebrikler kiz
biz de birsey görmedik.
alemsin_valla_ya_sen
alemsin_valla_ya_sen
Admin
Admin

BASARI PUANI : 23125

Mesaj tarafından GurbetGuzeli Cuma 19 Şub. 2010, 20:45

VALLA BEN GÖRDÜM NE YALAN DIYEYIM BIZ HEDIYELESTIKKKKKK EMME SÖLEMEM AYIP OLIIII
GurbetGuzeli
GurbetGuzeli
Yönetici
Yönetici

BASARI PUANI : 24704

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

- Similar topics