Güllerbahcesi
SITEMIZE BEDAVA ÜYE OLUN HER TÜRLÜ BILGIDEN SIZDE YARARLANIN IYI EGLENCELER

Join the forum, it's quick and easy

Güllerbahcesi
SITEMIZE BEDAVA ÜYE OLUN HER TÜRLÜ BILGIDEN SIZDE YARARLANIN IYI EGLENCELER
Güllerbahcesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EVLILK ÜZERINE FIKRALAR

4 posters

süper EVLILK ÜZERINE FIKRALAR

Mesaj tarafından GurbetGuzeli Çarş. 24 Mart 2010, 09:57

ÇAMASIR MAKİNESİ
kadının biri kocasından iltifat duymak istiyormus ve kocasına sormuş:
-sence ben güzelmiyim?
kocası:
-kıçın tıpkı bir çamasır makinesine benziyor demiş....
kadın tabi sinir olmuş ertesi gün adamın canı sevişmek istemiş karısına sırnaşmaya baslamış
kadın da:
-git basımdan küçüçük şey için koca çamasır makinesini çalıştıramam elinle çitileyiver demiş.
GurbetGuzeli
GurbetGuzeli
Yönetici
Yönetici

BASARI PUANI : 24704

http://www.gullerbahcesi.com

süper Geri: EVLILK ÜZERINE FIKRALAR

Mesaj tarafından GurbetGuzeli Çarş. 24 Mart 2010, 09:58

NASIL?
çocuk birden babasına :
-babacığım annem ile nasıl evlendin?diye sorar
adam eşine dönüp:
-görüyormusun?çocuk bile anlam veremiyor.
GurbetGuzeli
GurbetGuzeli
Yönetici
Yönetici

Mesaj tarafından GurbetGuzeli Çarş. 24 Mart 2010, 09:58

YÖNETEN ERKEK!
yeryüzünün bir ülkesinde yaşayan herkes kralın huzuruna çıkar
kral der ki:
-erkekler iki sıra olsun bir sırada karıları tarafından yönetilen erkekler.fiğer sırada karılarını yöneten erkekler ayrıca bütün kadınlara hazinemden ödül vereceğim.onlar askerlerle birlikte gidecekler şimdi
böylece kadınlar gittikten sonra kral,erkeklerin karsısına geçer bi bakar ki karıları tarafından yönetilen erkeklerin sırası kilometrelerce uzunlukta ama karılarını yöneten erkeklerin sırasında sadece bir adam duruyor.
kral diğer sıradakilere çok kızar:
-kendinizden utanın!!!siz bu dünyanın en güçlü ülkesinde ve benim irademle yönetiliyorsunuz ve şuraya bakın hepiniz güçsüz karaktersiz kilometrelerce uzunlukta bir sıra oldunuz bakın bir tek erkek vatandasım su yan sırada tek basına gururla duruyor
ondan ders alın!....
-oğlum sen anlat bunlara ne yaptın da karılarını yöneten erkekler sırasında bir tek sen varsın?
adam cevap verir:
-bilmem......karım bana burada durmamı söyledi
GurbetGuzeli
GurbetGuzeli
Yönetici
Yönetici

Mesaj tarafından GurbetGuzeli Çarş. 24 Mart 2010, 09:59

kadınla adam evlenmişler ve balayına gitcekler. kadının annesi, kızının bavulunu hazırlıcak.
-kızım kırmızı mı yoksa mor geceliğini mi koyıyım?
-kırmızıyı koy anne der.... ama elektirikler kesilir ve kadın ütülenmemiş olan mor geceliği koyar yanlışlıkla :):) karı koca giderler balayına ama adam baya utangaç "lütfen üstümü çıkarırken bakma" der kadına. kadın da tamam söz bakmam der ve adama sırtını dönüp bavulunu açar ve geceliği görünce der ki : "inanmıyorum mor ve buruşuk" adam da der ki : "hani bakmıcaktın"
GurbetGuzeli
GurbetGuzeli
Yönetici
Yönetici

Mesaj tarafından GurbetGuzeli Çarş. 24 Mart 2010, 09:59

adamın birisi sahilde yatmış vücudunun her yeri yanmış birtek mayosunu çıkaramadığı için oraları yanmamış orasını yakmak için kendini kuma gömmüş yanmayan yerini açıkta bırakmış yaşlı teyze sahilde baston elinde yürüyormuş birde bakmışki neler görsün bastonla sağa sola sallamış ah ah demiş bizim zamanımızda arayıpta bulamıyorduk şimdi yerde bitmeye başlamış demiş
GurbetGuzeli
GurbetGuzeli
Yönetici
Yönetici

Mesaj tarafından GurbetGuzeli Çarş. 24 Mart 2010, 10:03

EVLILIK (1)
Tipik bir maco adam, cok hos bir kadinla evlenir ve nikahin
hemenardindan,kurallarini ortaya koyar :
"Eve ne zaman istersem, saat kacta istersem, ki herseyden once
egeristersem, o zaman gelirim ve senden bu konuyla
ilgili bir tartisma istemiyorum. Ben baska bir sey soylemedikce, her
aksam yemek masasini kusursuz istiyorum . Istedigim zaman eski kiz
arkadaslarimla icmeye ve kagit oynamaya giderim ve bana bu
konuda gucluk cikarma sakin.Bunlar benim kurallarim.Yorumun var mi?"

Kadin: "Hayir, benim icin sakincasi yok.Yalniz sunu bil ki,
burada her gece saat 7'de sex yapilacak, sen olsan da, olmasan da."

EVLILIK (2)
Kari koca, evliliklerinin 40.yildonumunde sert bir agiz dalasina
girerler.Adam der ki; "Sen oldugunde, mezartasina soyle
yazdiracagim;
--Burada benim karim yatiyor- Her zamanki gibi soguk --
"Yaa??" der kadin; "Sen oldugun zaman da ben senin mezartasina soyle
yazdiracagim;
-- Burada benim kocam yatiyor. - Nihayet sertlesti."

EVLILIK (BOLUM 3)
Doktor ve karisi kahvalt masasinda tartisiyorlar.Adam hiddetle masadan
kalkar ve "sen zaten yatakta da iyi degilsin" der ve hisimla evi
terkeder. Bir muddet sonra kotu bir hareket yaptigini dusunup, durumu
telafi etmek uzere telefon acmaya karar verir.Kadin telefonu defalarca
caldiktan sonra acar ve adam sinirli bir sekilde sorar;
"Telefona cevap vermekte niye bu kadar geciktin?"
"Yataktaydim" der kadin.
"Bu saatte yatakta ne yapiyorsun?"
"Ikinci bir gorus aliyorum"

EVLILIK (BOLUM 4)
Bir adamin 6 cocugu var ve bu basarisindan fazlasiyle gurur
duyuyor.O denligurur duyuyor ki, karisini, onun tepkisine ragmen, "6
cocugumun annesi" diye cagirmaya basliyor. Bir gece bir partiye
gidiyorlar.Adam eve donme vaktinin geldigine karar verdiginde,
karisinin da
gitmeye
hazir olup olmadigini ogrenmek istiyor.Olanca sesiyle bagiriyor;
"Eve gidelim mi, 6 cocugumun annesi?"
Kadin, kocasinin bu dangalakligindan son derece rahatsiz oluyor
ve o da ayni sekilde bagiriyor;
"Ne zaman istersen, 4 cocugumun babasi!"

EVLILIK (BOLUM 5)

Bir isadami tavernaya girer, bara oturur ve bir duble martini
siparis eder.Ickisini bitirdikten sonra, gomleginin cebine bir goz
atar,ardindan barmene bir duble martini daha hazirlamasini soyler.Bunu
da
bitirince,yine gomleginin cebine bir goz atar, sonra barmene donup bir
duble
daha martini siparisi verir.
Barmen; "Bakin bayim, size butun bir gece boyunca martini
getirebilirm.Fakat, bardagi her doldurmami istemenizden once
nicin gomleginizin cebine baktiginizi soylemek zorundasiniz." deyince
adam cevap verir;
"Karimin fotografina bakiyorum.Ne zaman gozume guzel gozukecek,
iste o zaman eve gitme zamani gelmis olacak."
GurbetGuzeli
GurbetGuzeli
Yönetici
Yönetici

Mesaj tarafından GurbetGuzeli Çarş. 24 Mart 2010, 10:06

ECZACI BABA

Kız erkek arkadaşını arayıp akşam yemeğe davet etmiş. Hem ailesiyle tanıştıracak, hem de ailesi dışarı çıktıktan sonra erkek arkadaşıyla birlikte olacakmış. Çocuk kız arkadaşının evine gitmeden önce bir eczaneye uğrar. Eczacıya: - "Bana prezervatif verir misiniz?", der; eczacı da ne yapacağını sorar. Çocuk da kız arkadaşının evine gideceğini, kızın ailesi gittikten sonra birlikte olacaklarını söyler. Akşam yemek yemek için masaya otururlar. Yemekten önce dua edilir herkes yemeğe başlar ama çocuk hala dua ediyordur. Kız çocuğa, "ben senin bu kadar dindar olduğunu bilmiyordum", der. Çocuk da kıza: - "Ben de senin babanın eczacı olduğunu bilmiyordum!!!"
NİYE ZEHİRLEYEYİM Kİ?

"Bak karıcığım, ben ölmek üzereyim. Ölmeden önce sana bir itirafta bulunacağım. Seni aldattım, hem de bu evde senin yatağında." der... "Biliyorum" der kadın da, "Yoksa seni niye zehirlerdim ki?"
BAŞIM AĞIRMIYOR Kİ

Karı koca oturmuş televizyon izlerken, erkeğin canı sevişmek ister. Gider mutfaktan bir bardak su ile iki aspirin getirir, karısına uzatır: - "Al karıcığım, sana su ve aspirin getirdim!" - "Neden hayatım? Başım ağrımıyor ki?" - "Allaha şükür!"
BABADA KALACAKTIR

Boşanma davasında kadın, hakime talebini gerekçesi ile açıklamış: - "Sayın hakim, çocuğun bende kalmasını istiyorum. Onu dokuz ay karnımda taşıdım." Hakim kocaya sormuş: - "Karınızı duydunuz. Bir diyeceğiniz var mı?" Adam "Var tabii" demiş ve anlatmış: - "Sayın hakim. Farzedelim ki canınız bir kutu soğuk kola istedi. Makineye parayı attınız ve kola geldi. Şimdi bu kola makinenin midir, yoksa parayı deliğe atanın mı?" Hakim sekreterine dönmüş: - "Yaz kızım. Çocuk babada kalacaktır..."
POSTACI NE İYİ ADAMDI

Adam bakmış, küçük oğlu Hz. İsa'nin resmi önünde dua ediyor. - "Tanrım anneme, babama, büyük babama uzun ömür ver. Güle güle anneanne..." Bir anlam verememiş bu duaya... Ancak ertesi gün acı haber gelmiş. Anneanne sizlere ömür... Ertesi hafta adam bakmış çocuk yine duada: - "Tanrım anneme babama uzun ömür ver. Güle güle büyükbaba..." Ertesi gün büyük baba da ölmüş... Bir hafta sonra adam bakmış küçük çocuk yine duada: - "Tanrım anneme uzun ömür ver. Güle güle baba..." Adam ertesi sabah bir hastaneye gitmiş yatmış. Tetkikler, tahliller, kalp elektrosu, röntgen çekimleri... Sapasağlam. Bakmış karısı iki gözü iki çeşme ağlıyor. - "Ne oldu hanım?" - "Bizim postacı", demiş hanım. "Ne iyi adamdı. Bugün haber aldım. Ölmüş!"
SENİ SEVİYORUM

10 kişiyi öldürmekten ömür boyu hapis mahkumu olan adam hapisten kaçar. Kaçarken önüne çıkan bir eve girer ve yataklarında uyumakta olan bir çifti esir alır. Adamı bir sandalyeye, kadını da yatağa bağlar. Bir an etrafına bakınıp kadının üstüne atlar ve boynunu öpmeye başlar. Aradan bir dakika bile geçmez, mahkum yeniden ayağa fırlar ve odayı terkeder. Bunun üzerine adam karısıyla konuşmaya başlar: - "Sevgilim, bu adam yıllardır kadın görmemiş. Boynunu nasıl öptüğünü gördüm. Sanırım geri gelince seninle birlikte olmak isteyecektir. Aman ne derse yap, onu sinirlendirme, sadece memnun olmasını sağla ki burdan sağ çıkabilelim. Unutma ki hayatımız buna bağlı. Dayanıklı ol ve unutma, seni seviyorum!" Kadın bu sözler üzerine gülümser ve sakince konuşur: - "Haklısın sevgilim bu adam yıllardır kadın görmemiş ama o sırada benim boynumu öpmüyor, kulağıma senin çok yakışıklı olduğunu, seni çok beğendiğini söylüyordu. Hemen ardından da bana vazelinin banyoda olup olmadığını sordu. Dayanıklı ol ve unutma, ben de seni seviyorum!"
SADECE YAĞMUR YAĞINCA

Kadın kocası işteyken sevgilisini eve çağırıyor, ikisi yatakta zevk dolu saatler geçirirken birden kapı çalıyor, bir de bakıyolar kocası eve erken gelmiş... Kadın panik içinde: - "Allahım bu nerden çıktı şimdi! Çabuk al topla kıyafetlerini, camdan atla kaybol!" Adam pencereden aşaği bir bakıyor: - "Hayır atlayamam, deli misin, nasıl yağmur yağıyor görmüyor musun!" Kadın deli gibi koşturuyor: - "Kocam bizi burda yakalarsa ikimizi de öldürür, atlamak zorundasın, hadi, çabuk çabuk!" Böylece adam çaresiz, kıyafetlerini kaptığı gibi camdan atlıyor. Ayağa kalkıp bir de etrafa bakıyor ki bir maratonun tam ortasına dalmış. Bozuntuya vermeden yarışçılarla koşmaya başlamış. Tabi çırılçıplak ve pantolonu gömleği elinde koşan bir tek kendisi olduğu için dikkat çekiyor... Koşuculardan biri soruyor kendisine: - "Siz hep çıplak mı koşarsınız?" - "Ah evet evet... Rüzgarın çıplak tenime değmesi kadar güzel bir duygu yok." - "Ama çıplak koşarken de kıyafetlerinizi hep elinizde mi taşırsınız?" - "Yaaa öyle... Koşu bitince arabama biner, giyinir, eve giderim diye." - "Gerçekten çok ilginç... Peki koşarken hep prezervatif de takar mısınız?" - "Aaa.. şeyy.. sadece yağmur yağdığı zaman..."
GRAVAT

Yeni evlenen bir çift ilk gecelerini geçirmek için bir otele gitmişler. Adam kadına: - "Sen hazırlan ben geliyorum" demiş. Adam banyoya girmiş ve kahkaha atmaya başlamış. Kadın şaşırmış: - "Bu daha ilk gece, şimdi sormayayım daha sonra sorarım" demiş. Aradan yıllar geçmiş, çift evlilik yıl dönümlerini kutlamak için ilk gecelerini geçirdikleri otele gitmeye karar vermişler. Adam yine banyoya girmiş. Kahkaha atmaya başlamış. Kadın "bu sefer sorucam" demiş. - "Sen ilk gecemizde de böyle gülmüştün, ne oluyor içerde?" demiş. Adam: - "Yirmi sene önce gravatıma işemiştim şimdi paçama işedim", demiş
GurbetGuzeli
GurbetGuzeli
Yönetici
Yönetici

Mesaj tarafından alemsin_valla_ya_sen Çarş. 24 Mart 2010, 10:54

GurbetGuzeli demiş ki:ÇAMASIR MAKİNESİ
kadının biri kocasından iltifat duymak istiyormus ve kocasına sormuş:
-sence ben güzelmiyim?
kocası:
-kıçın tıpkı bir çamasır makinesine benziyor demiş....
kadın tabi sinir olmuş ertesi gün adamın canı sevişmek istemiş karısına sırnaşmaya baslamış
kadın da:
-git basımdan küçüçük şey için koca çamasır makinesini çalıştıramam elinle çitileyiver demiş.

GurbetGuzeli demiş ki:NASIL?
çocuk birden babasına :
-babacığım annem ile nasıl evlendin?diye sorar
adam eşine dönüp:
-görüyormusun?çocuk bile anlam veremiyor.

GurbetGuzeli demiş ki:YÖNETEN ERKEK!
yeryüzünün bir ülkesinde yaşayan herkes kralın huzuruna çıkar
kral der ki:
-erkekler iki sıra olsun bir sırada karıları tarafından yönetilen erkekler.fiğer sırada karılarını yöneten erkekler ayrıca bütün kadınlara hazinemden ödül vereceğim.onlar askerlerle birlikte gidecekler şimdi
böylece kadınlar gittikten sonra kral,erkeklerin karsısına geçer bi bakar ki karıları tarafından yönetilen erkeklerin sırası kilometrelerce uzunlukta ama karılarını yöneten erkeklerin sırasında sadece bir adam duruyor.
kral diğer sıradakilere çok kızar:
-kendinizden utanın!!!siz bu dünyanın en güçlü ülkesinde ve benim irademle yönetiliyorsunuz ve şuraya bakın hepiniz güçsüz karaktersiz kilometrelerce uzunlukta bir sıra oldunuz bakın bir tek erkek vatandasım su yan sırada tek basına gururla duruyor
ondan ders alın!....
-oğlum sen anlat bunlara ne yaptın da karılarını yöneten erkekler sırasında bir tek sen varsın?
adam cevap verir:
-bilmem......karım bana burada durmamı söyledi

GurbetGuzeli demiş ki:kadınla adam evlenmişler ve balayına gitcekler. kadının annesi, kızının bavulunu hazırlıcak.
-kızım kırmızı mı yoksa mor geceliğini mi koyıyım?
-kırmızıyı koy anne der.... ama elektirikler kesilir ve kadın ütülenmemiş olan mor geceliği koyar yanlışlıkla :):) karı koca giderler balayına ama adam baya utangaç "lütfen üstümü çıkarırken bakma" der kadına. kadın da tamam söz bakmam der ve adama sırtını dönüp bavulunu açar ve geceliği görünce der ki : "inanmıyorum mor ve buruşuk" adam da der ki : "hani bakmıcaktın"

GurbetGuzeli demiş ki:adamın birisi sahilde yatmış vücudunun her yeri yanmış birtek mayosunu çıkaramadığı için oraları yanmamış orasını yakmak için kendini kuma gömmüş yanmayan yerini açıkta bırakmış yaşlı teyze sahilde baston elinde yürüyormuş birde bakmışki neler görsün bastonla sağa sola sallamış ah ah demiş bizim zamanımızda arayıpta bulamıyorduk şimdi yerde bitmeye başlamış demiş

gülmektenöldüm gülmektenöldüm gülmektenöldüm
alemsin_valla_ya_sen
alemsin_valla_ya_sen
Admin
Admin

BASARI PUANI : 23125

Mesaj tarafından GurbetGuzeli Çarş. 24 Mart 2010, 19:58

EVLILK ÜZERINE FIKRALAR 45400 EVLILK ÜZERINE FIKRALAR 45400
GurbetGuzeli
GurbetGuzeli
Yönetici
Yönetici

Mesaj tarafından selcansın Perş. 25 Mart 2010, 12:16

gzeldi....
selcansın
Prenses
Prenses

BASARI PUANI : 1214

Mesaj tarafından ezelce Perş. 13 Mayıs 2010, 07:34

Adamın biri gazete okurken gazetede bir haber ilgisini çeker. Mutfakta olan hanımına bağırır;
— Hanım...... hanım gel! Bak gazetede ne yazıyor?
Kadın işini yarım bırakır gelir;
— Ne oldu?
— Bak diyor ki kadınlar günde ondörtbin cümle kuruyorlarmış, erkeklerde yedibin….Gördün mü bilim bile sizin ne kadar geveze olduğunuzu kanıtlamış..
Kadın kocasına döner;
— Tabi, sizin gibi beyinsizlere bir lafı iki kere anlatırsak, sizin iki katı cümle kurulur...
Adam karısına döner ve şaşkın şaşkın;
— Ne dedin sen? :))))
ezelce
ezelce
Prenses
Prenses

BASARI PUANI : 277

Mesaj tarafından GurbetGuzeli Perş. 13 Mayıs 2010, 09:28

bravioooooooooooooo
GurbetGuzeli
GurbetGuzeli