Güllerbahcesi
SITEMIZE BEDAVA ÜYE OLUN HER TÜRLÜ BILGIDEN SIZDE YARARLANIN IYI EGLENCELER

Join the forum, it's quick and easy

Güllerbahcesi
SITEMIZE BEDAVA ÜYE OLUN HER TÜRLÜ BILGIDEN SIZDE YARARLANIN IYI EGLENCELER
Güllerbahcesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bir derdim var..nasil bu durumla basedecegimi sasirdim..

+5
selcansın
mavi boncuk
GurbetGuzeli
alemsin_valla_ya_sen
baklava
9 posters

bir derdim var..nasil bu durumla basedecegimi sasirdim.. Empty bir derdim var..nasil bu durumla basedecegimi sasirdim..

Mesaj tarafından baklava Ptsi 29 Mart 2010, 09:34

eski evliligimde bir kadinin en agir yasayacaklari aci durumlari yasadim...o acilarin izlerini hala silemiyorum...özelikle gecen sene izine gittikten sonra benim kayinvalide yüzünden dahada cok etkilendim..piskolojim alt üst oldu...sebebine gelince..ilk evli kaldigim herif..zaten beni hamileyken aldattigindan eminim..hamile halimle uyumayip sabahlara kadar yolunu gözlüyordum..balkonda sabahliyordum bazen..cok siddetli kötü bir evlilik yasadim..zaman olurdu herif haftalardir eve gelmezdi..cocuklar ne yer ne icer umrunda olmazdi..neyse gelelim asil meseleye..birini buldu ayrildik..ayrildiktan kisa süre sonra cok agir dedikodular duydum..benimle evliyken baska kadindan kiz cocugu olmus...yine bazi bayanlar cok zor duruma düsmüs kürtaj falan olaylari olmus..bunlari duyduktan sonra kendime gelemedim 1 ay boyunca...uyku ilaclari sinir yatistirici haplar kullandim....gelelim kayinvalidenin durumuna...kadinin 3 kizi olmus..erkek bebek doguramiyo diye kayinpederim olacak herif kac kere dayak atmis..3. kizida bakimsizliktan ölmüs...sonra 2 erkek cocugu olmus ama yine deyerini bilmemis kocasi..sonunda kayinvalidemin eline bi kagit verip..yalan yanlis seylerlen kandirip imzasini almis kayinvalidenin türkiyeye sürmüs..sonra alman kadinla evlenip ondanda 2 cocugu olmus..o alman kadinida aldatip yine bir türk kadiniyla aldatiyor yillardir....kayinvalidem alman kadindan olma cocuklarinin resmini saklar..hala kocasi kabul eder adami..alman cocukalrina kendisine hediye gönderir..yolunu gözler..alman kadinla ayrilirda yine bana döner umuduyla yollarini gözler....bizede der..o ne olursa olsun babaniz..gidin gelin diye...bende bu kayinvalidenin durumunu hazmedemiyorum piskolojik olarak..kadina alerjim var sanki.sesini bile duymak istemiyorum..bu halde bendemi eski herifin baska kadinlardan olma cocuklarin resmini albümlerde saklamaliydim..her mide bulandirici olan olaylara boyun eyip kabul etmeliydim..bir kadin olarak cok agrima gidiyor kayinvalidenin durumu..kabullenemiyorum bir türlü...o yüzeden esimlede cok tartismalariz oluyo..yani hangi bir kadin kendisine ihanet eden baskasiyla evlenen baska kadindan cocuklari olan adamin yuvasinin tekrar yikilmasini bekler bana geri dönecek umuduyla yolunu gözler.üstelik cocugunun ölümüne sebep olan biriyse bu adam.ayrica sevgilisi oldugunuda biliyor.birde kayinpeder hic sevmiyo kayinvalideyi..her yerde söylermis..ben onu kadin yerine koyupta yanima bile yaklastirmam diye..yüzünede söylermis..ama bu nasil birsey anlamiyorum...yani kisa olarak bu kadarini özetlemek istedim...keskem hic tanimasaydim esimin annesini...kadin piskolojimi bozdu..türkiyeye gitmeden önce nekadar mutluymusuz..simdi daha iyi anliyorum..zaten eltim olacak esimin erkek kardesinin bize yaptiklarida ayri bir mesele...esimin ailesinden acikcasi hic memnun deyilim.. bir derdim var..nasil bu durumla basedecegimi sasirdim.. 840989aceba benmi abartiyorum..benmi bu konuda cok titiz davraniyorum..kafam cok karisik..
baklava
baklava
Vip üye
Vip üye

BASARI PUANI : 2916

bir derdim var..nasil bu durumla basedecegimi sasirdim.. Empty Geri: bir derdim var..nasil bu durumla basedecegimi sasirdim..

Mesaj tarafından alemsin_valla_ya_sen Ptsi 29 Mart 2010, 09:50

VALLA BAKLAVA eski kadinlar kocalarina cok bagli oluyor .ne etse ne eylese.yine bana gelcek umudu ile bekliyorlar.

cok yakinimda var kadin kac yil yolunu gözlemis.ama adam burda kac kadin degistirmis.kimi ile bir yil kimi ile 3 ay kimi ile 4 yil beraber yasamis.
adam türkiyeden colugu cugu toplayip getirmis.ilk geldikleri gece adam kadinla cekindigi resmileri falan göstermis .bununla beraberim buda caliscak sende.hayatimda baska biride var demis.o gece bu kadin bulari ögrenmesine ragmen.o gece adamin koynuna giriyor.ne bileyim rabbim korusun bizleride.niye böyle yapiyorlar.el alem ne der ayrilirsam diyemi düsünüyorlar yoksam gercekten cok mu seviyorlar kocalarinida.o kadar aldatmaya karsin ses cikarmiyorlar anlamadim gitti.
en cok korktugum seydir.aldatma.
her zaman söylerim beyime olur ya birine gönül mu kayarsa.arkadmdan is cevirme medeni bir sekilde gel söyle yollari ayiririz derim.ben cok kiskancim.yabanci bir kadinla konusmasina.sesini yumusatmasina.karsindaki kadina konusurlar kne gölmesine .sinir olurum burnundan getirim o günü.beyim de cok kiskanc.ama benim kafamin tasi attimi ne etcegimi iyi bilir.senden korkulur der.
alemsin_valla_ya_sen
alemsin_valla_ya_sen
Admin
Admin

BASARI PUANI : 23125

http://www.gullerbahcesi.com

bir derdim var..nasil bu durumla basedecegimi sasirdim.. Empty Geri: bir derdim var..nasil bu durumla basedecegimi sasirdim..

Mesaj tarafından GurbetGuzeli Ptsi 29 Mart 2010, 11:06

KIMSENIN ESKI KOCASINI BEKLEMEK DIYE BIR LUKSU OLAMAZ
O BANA DEGER VERMESSE BENDE ONA DEGER VERMEM O KADAR
ALLAH KORUSUN BOYLE SEYLERDEN UZAK TUTSUN

En son GurbetGuzeli tarafından Ptsi 29 Mart 2010, 15:06 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
GurbetGuzeli
GurbetGuzeli
Yönetici
Yönetici

BASARI PUANI : 24704

Mesaj tarafından mavi boncuk Ptsi 29 Mart 2010, 11:47

baklavacım evet anlattıkların yaşananlar hiç hoş ve kabul edilebilir bişey değil, ama onların tercihi böyle demek. Boşver sen neden bu kadar takılıyorsunki?

baksana herkes halinden memnun, allah hayırlısını versin.Eşin ve kardeşleride demek çok çok iyiki hala babası ile görüşüyorlar:))

kimisi çok saçma gereksiz bir sebepten evliliğini bitiriri, kimiside herşeye rağmen en kötüsüde aşağılanmaya rağmen hala yolunu bekler eşim der.
mavi boncuk
mavi boncuk
Vip üye
Vip üye

BASARI PUANI : 3842

Mesaj tarafından baklava Ptsi 29 Mart 2010, 12:01

mavi boncuk demiş ki:baklavacım evet anlattıkların yaşananlar hiç hoş ve kabul edilebilir bişey değil, ama onların tercihi böyle demek. Boşver sen neden bu kadar takılıyorsunki?

baksana herkes halinden memnun, allah hayırlısını versin.Eşin ve kardeşleride demek çok çok iyiki hala babası ile görüşüyorlar:))

kimisi çok saçma gereksiz bir sebepten evliliğini bitiriri, kimiside herşeye rağmen en kötüsüde aşağılanmaya rağmen hala yolunu bekler eşim der.
haklisin canim..herkesin kendi secimi beni ilgilendirmez..belkide benim önceki yasadiklarimdan piskolojik olarak kabullenemiyorum...belkide kendim önceki hayatimda o kötü olan durumlari yasamasaydim bu kadar tepkim büyük olmazdi..veya kayinpederin yüzünden esim cocukluktan beri ezilmis..11 yasindan beri ekmek parasini o getirmis..evin babaligini o yapmis.3 kardesinide o evlendirmis..simdi bazi saglik sorunlari var..esimi yeni tanidigimda 57 kiloydu.. cok zor durumdaydi..o anki hali hic aklimdan gitmiyor....babasi olacak adam yüzüne bile bakmamis...herseyin acisini biz cekiyoruz hanfendinin hatrina biz ezilip üzülüyoruz..kadin hala akli fikri su an baskasina ait olan adamda... bir derdim var..nasil bu durumla basedecegimi sasirdim.. 634526
baklava
baklava
Vip üye
Vip üye

Mesaj tarafından baklava Ptsi 29 Mart 2010, 12:22

GurbetGuzeli demiş ki:KIMSE ESKI KOCASINI BEKLEMEK DIYE BIR LUKSU OLAMAZ
O BANA DEGER VERMESSE BENDE ONA DEGER VERMEM O KADAR
ALLAH KORUSUN BOYLE SEYLERDEN UZAK TUTSUN
böyle mide bulandirici durumlarda beni buluyo...kendi ailemdede yeterince bazi ihanet gibi kötü olaylar yasadim cocukluk yaslarimdan beri....evlendim yine ihanet aldatmalar yasadim...simdiki evliligimde esim iyi..namusuna serefine titiz biri..ama bu seferde annesinin babasinin durumu anormal..allah beni imtihan ediyor sanki... bir derdim var..nasil bu durumla basedecegimi sasirdim.. 473750
baklava
baklava
Vip üye
Vip üye

Mesaj tarafından selcansın Ptsi 29 Mart 2010, 12:41

baklava bende eşimin ailesinden bazen memnun olmuyorum.
çokta şikayetçi olmak istemiyorum.
allahın gücüne gider daha beter şeyler olur diye....

ama kaynanan senin yaşadıklarını yaşıyo.
sen yapılması gerekeni yapmış kocanı bırakmışsın.
herkes senin gibi olmayabilir.

ne genç kadınlar çalışacak durumdayken,kocasının kendini aldattığını bile bile kabulleniyo.
kaynanan gene belli bi yaşın üstünde.

ben senin yerinde olsam kaynanamı anlamaya çalışırım.
ikinizde aynı yoldan geçmişsiniz.
aynı acıları yaşamışsınız.
slkıntısını derdini paylaş bence.

size gidin o adam babanız diyosa iyi yürekli bi kadın.

gurbet ellerdesin senede 1 kere kaynanı görüyon onda da kendini çok üzmüşsün.
ben nabayım kaynanam görümcem her gece bende.
karşıdan bakan oooo her gece gelinde kim ne yardımları oluyo der.
hatır hatır dantel örüyolar.
bide ayaklarına çay taşıyom....
selcansın
Prenses
Prenses

BASARI PUANI : 1214

Mesaj tarafından baklava Ptsi 29 Mart 2010, 12:49

öyle canim..allah bana yardim etsin..seytanin vesveselerinden uzak tutsun...insallah alisirim bu duruma...allah sanada sabir versin..
baklava
baklava
Vip üye
Vip üye

Mesaj tarafından ikiz_annesi Ptsi 29 Mart 2010, 12:56

baklava ablam Allah sabir versin gönlune ferahlik versin insaaallah
ikiz_annesi
ikiz_annesi
essiz üye
essiz üye

BASARI PUANI : 1591

Mesaj tarafından baklava Ptsi 29 Mart 2010, 12:58

ama kayinpederin evine gidecek hal kalmadi..kayinpederinde esime olsun bana olsun cok ahlaksiz davranislarda bulundu..ayrica nereye gidecegimizi sasiriyoruz...alman karisinin evinemi gitsek..türk dostunun evinemi..cocuklar icinde iyi bir örnek deyil..saglikli bir aile ortaminda büyüyemezler cocuklar...cocuklar sordugu zaman nediyceyim..3 tane babaannenizmi var diyecegiz...gercekten öyle kolay zannedilir bir durum deyil yasadigimiz olaylar...herkezin kendi derdi kendine agir geliyor demek..
baklava
baklava
Vip üye
Vip üye

Mesaj tarafından baklava Ptsi 29 Mart 2010, 12:59

Duygu_86 demiş ki:baklava ablam Allah sabir versin gönlune ferahlik versin insaaallah
sagol canim..
baklava
baklava
Vip üye
Vip üye

Mesaj tarafından adanaadana Ptsi 29 Mart 2010, 13:07

baklavacım allah yardımcın olsun karısık bır durum insan oglunun basına neler gelıyor işte ...ah canım bı yenebılsek bu ınsanları kafaya takmayı...ı bende cok takıyorum 5 yıl önce olan olayları dusunup kahredıyorum ama kendıme edıyorum resmen onlar zevk sefa ıcınde sen dusun dur
adanaadana
adanaadana
Vip üye
Vip üye

BASARI PUANI : 1576

Mesaj tarafından mavi boncuk Ptsi 29 Mart 2010, 14:28

maşallah baklavacım ne kayınpederin varmış öyle beeee

bu yaşta adam böyleyse gençken hiç düşünemiyorum. Kadınlarda bir anormal ne anlıyorlarki bu adamdan bırakmıyorlar bir türlü

mide bulandırıcı bir durum tabiiki, çirkin sonuçta kocaman adam ayıp yani, yarın elden ayaktan düşerse kims ekalmaz yanında, döner eski karısına o bakar nasıl olsa. Şansıda yaver gider böylelerinin.
mavi boncuk
mavi boncuk
Vip üye
Vip üye

BASARI PUANI : 3842

Mesaj tarafından GurbetGuzeli Ptsi 29 Mart 2010, 15:09

baklava demiş ki:ama kayinpederin evine gidecek hal kalmadi..kayinpederinde esime olsun bana olsun cok ahlaksiz davranislarda bulundu..ayrica nereye gidecegimizi sasiriyoruz...alman karisinin evinemi gitsek..türk dostunun evinemi..cocuklar icinde iyi bir örnek deyil..saglikli bir aile ortaminda büyüyemezler cocuklar...cocuklar sordugu zaman nediyceyim..3 tane babaannenizmi var diyecegiz...gercekten öyle kolay zannedilir bir durum deyil yasadigimiz olaylar...herkezin kendi derdi kendine agir geliyor demek..

ÖYLE ASAGI TUKURSEN SAKAL YUKARI TUKURSEN BIYIK ALLAH SANA SABIR VERSIN CANIMMMM
GurbetGuzeli
GurbetGuzeli
Yönetici
Yönetici

Mesaj tarafından baklava Ptsi 29 Mart 2010, 16:01

GurbetGuzeli demiş ki:
baklava demiş ki:ama kayinpederin evine gidecek hal kalmadi..kayinpederinde esime olsun bana olsun cok ahlaksiz davranislarda bulundu..ayrica nereye gidecegimizi sasiriyoruz...alman karisinin evinemi gitsek..türk dostunun evinemi..cocuklar icinde iyi bir örnek deyil..saglikli bir aile ortaminda büyüyemezler cocuklar...cocuklar sordugu zaman nediyceyim..3 tane babaannenizmi var diyecegiz...gercekten öyle kolay zannedilir bir durum deyil yasadigimiz olaylar...herkezin kendi derdi kendine agir geliyor demek..

ÖYLE ASAGI TUKURSEN SAKAL YUKARI TUKURSEN BIYIK ALLAH SANA SABIR VERSIN CANIMMMM
valla öyle oluyor canim...iki dere arasinda kaldik ..esimde ne yapacagini sasiriyor bazen..oda babam diye atamiyor..bize karsi cokda ilgisiz..bazen cocuklar görüyorum dedeleriyle ..büyükanneleriyle..sokakta..diyorum kendi kendime..cocuklariyla ne güzel anlasiyorlar..torunlarina karsi nekadar ilgililer..hepsi bir aradalar diyorum.agrima gidiyor gözlerim doluyo...ne benim aile tarafindan hayir var nede esimin aile tarafindan...cocuklarin malesef hic bu konuda sansi yok...esimle ikimizin kaderide ayni.....
baklava
baklava
Vip üye
Vip üye

Mesaj tarafından baklava Ptsi 29 Mart 2010, 16:06

mavi boncuk demiş ki:maşallah baklavacım ne kayınpederin varmış öyle beeee

bu yaşta adam böyleyse gençken hiç düşünemiyorum. Kadınlarda bir anormal ne anlıyorlarki bu adamdan bırakmıyorlar bir türlü

mide bulandırıcı bir durum tabiiki, çirkin sonuçta kocaman adam ayıp yani, yarın elden ayaktan düşerse kims ekalmaz yanında, döner eski karısına o bakar nasıl olsa. Şansıda yaver gider böylelerinin.
türk dostu yaka silkiyo...git birak beni..hatta evlenmene bile izin veriyorum diyor yanimizda..ama o kadini birakmiyor..tapiyor resmen..alman kadinida kayinpederi birakmiyor..oda kayinvalide gibi.hazine bulmus gibi birakamiyor...onunda haberi var türk sevgilisinden..hatta peder utanmadan alman karisinin evine götürür yemek yemeye..kahve icmeye...oda kabul ediyo esimin annesi gibi..adamda ne varsa anlamadim gitti..yilan hikayesine döndü bu ücgen iliski..benimde basim döndübir derdim var..nasil bu durumla basedecegimi sasirdim.. Icon_confused

En son baklava tarafından Ptsi 29 Mart 2010, 16:11 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
baklava
baklava
Vip üye
Vip üye

Mesaj tarafından gül Ptsi 29 Mart 2010, 16:10

baklavacigim Allah sana afiyet huzur versin canim utanmaz insanlardanda uzak dur bosver cocuklarinin gelecegini düsün, kimseyi düsünme.
gül
gül
Kralice
Kralice

BASARI PUANI : 725

Mesaj tarafından baklava Ptsi 29 Mart 2010, 16:21

gül demiş ki:baklavacigim Allah sana afiyet huzur versin canim utanmaz insanlardanda uzak dur bosver cocuklarinin gelecegini düsün, kimseyi düsünme.
zaten pederden uzak duruyorum elimden geldigince..kayinvalidemin pasifliginede esimin hatri icin katlanmaya calisacagim,, deneyeceyim en azindan.....esimin ne sucu varki böyle annesi babasi oldugu icin...
baklava
baklava
Vip üye
Vip üye

Mesaj tarafından GurbetGuzeli Salı 30 Mart 2010, 08:56

oyle c anim hakkin varrr onun ne sucu varrr
GurbetGuzeli
GurbetGuzeli
Yönetici
Yönetici

Mesaj tarafından ümidimsensin Salı 30 Mart 2010, 09:48

BAKLAVACIM SENDEN UZAKLARSA HİÇ DÜŞÜNME CANIM
YA ÇOK İÇ İÇE OLSAN DAHA KÖTÜLERİ VAR
BUNLARLA KAFANI YORMA
DÜŞÜNMEYE DEĞMEZ
HERLKES EKTİĞİNİ BİÇER UNUTMA CANIM
ümidimsensin
ümidimsensin
Vip üye
Vip üye

BASARI PUANI : 7866

Mesaj tarafından baklava Salı 30 Mart 2010, 13:27

ümidimsensin demiş ki:BAKLAVACIM SENDEN UZAKLARSA HİÇ DÜŞÜNME CANIM
YA ÇOK İÇ İÇE OLSAN DAHA KÖTÜLERİ VAR
BUNLARLA KAFANI YORMA
DÜŞÜNMEYE DEĞMEZ
HERLKES EKTİĞİNİ BİÇER UNUTMA CANIM
öyle canim beterin beteri var....peder zaten ettigini bulur buluyorda zaten....kayinvalidem bazen cani yaniyo intirazlar veriyo..yinede birakamiyo iste...her insan bir deyil ..demeki eskileri biz anlamiyoruz onlarda belki bize anlam veremiyordur kimbilir..
baklava
baklava
Vip üye
Vip üye

Mesaj tarafından ümidimsensin Salı 30 Mart 2010, 14:59

VALLA ÖYLE CANIM
BU DEVİRDE DOĞURDUĞUNU ANLAYAMIYOSUN ZATEN
ONLARA GÖREDE BİZ BİRGÜN ESKİ OLUCAZ:)))))))))
SEN KEYFİNE BAK
BEBİŞİNDEN BAKADA BİŞEY DÜŞÜNME CANIMCIM
ümidimsensin
ümidimsensin
Vip üye
Vip üye

BASARI PUANI : 7866

- Similar topics