Güllerbahcesi
SITEMIZE BEDAVA ÜYE OLUN HER TÜRLÜ BILGIDEN SIZDE YARARLANIN IYI EGLENCELER

Join the forum, it's quick and easy

Güllerbahcesi
SITEMIZE BEDAVA ÜYE OLUN HER TÜRLÜ BILGIDEN SIZDE YARARLANIN IYI EGLENCELER
Güllerbahcesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kocamı nasıl yakaladım

+2
GurbetGuzeli
ezelce
6 posters

kocamı nasıl yakaladım Empty kocamı nasıl yakaladım

Mesaj tarafından ezelce Cuma 16 Nis. 2010, 12:24

]Aşk doktoru Mehmet Coşkundeniz, aldatılan kadınların öykülerini kaleme aldı...
Çok mutlu bir evliliğimiz vardı. Ancak çalışma saatlerimizin düzensizliği bizi birbirimizden uzaklaştırdı. Eşim, aynı binadan bir kadınla ilişki yaşamaya başladı. Bu ihanet çiçekçinin, eşimin sevgilisine gönderdiği çiçeği yanlışlıkla bana getirmesiyle ortaya çıktı...

Birbirimizi deli gibi severken, yan yana olmadan bir saniye bile geçiremezken evlendik biz. Çevremizdeki herkes bizim evliliğimize gıpta ile bakıyordu. Öylesine mutluyduk ki, gittiğimiz her ortamda insanlar bizim mutluluğumuzu birbirine anlatıyordu.

Üniversite yıllarında tanışmış, okul biter bitmez de hayatımızı birleştirmiştik. O mühendisti, ben de hemşire. Maddi durumumuz da çok iyiydi. Tek sorunumuz bir çocuğumuzun olmayışıydı. İkimizde de problem vardı. Tedavi görüyorduk ve umudumuzu hiç kaybetmiyorduk.

Evliliğimiz beşinci yılını doldurmuştu. Eşim, beşinci yılımızda bana çok büyük bir sürpriz yaptı. O güne kadar kirada oturuyorduk. Bir ev almaya niyetliydik ama çocuk yapmak için gördüğümüz tedavi pahalıydı ve bir türlü para biriktiremiyorduk.

Eşim, evlilik yıldönümümüzde “Seni bugün çok özel bir yere götüreceğim” dedi. Her evlilik yıldönümümüzde bana sürprizler yaptığı için bu beni şaşırtmadı. Arabaya bindik ve İstanbul'un uzak semtlerinden birine doğru yola çıktık. Yaklaşık 45 dakika süren yoldan sonra eşim bir siteden içeri girdi. Ben “Ne işimiz var burada?” der gibilerden eşimin suratına bakarken o arabayı bir apartmanın önünde durdurdu ve “Hadi inelim” dedi.

İndik, cebinden bir anahtar çıkardı ve alt kapıyı açtı. Şaşkınlığım doruk noktadaydı. Asansöre bindik, eşim artık sorularıma yanıt vermiyordu sadece “Sabret” diyordu. 6'ncı katta asansörden indik ve eşim karşıdaki daireye yönelip kapısını açtı, “İşte sana evlilik yıldönümü hediyem” dedi. İnanamıyordum, eşim bir ev almıştı. Sevinçten, mutluluktan ağlıyordum, sarıldım eşime hiç bırakmamacasına.

ÇOK AZ GÖRÜŞÜYORDUK

Çok geçmeden yeni evimize taşındık. Kente ve işyerlerimize biraz uzaktı ama kendi evimizdi. Yolumuz uzadığı için ikimiz de sabahın köründe evden çıkıyorduk. Ben özel bir hastanede hemşireydim ve zaman zaman hasta yoğunluğu oluyordu. Öyle günlerde eve kocamdan 1-2 saat daha geç giriyordum. Kocam öyle anlayışlıydı ki benim geç geldiğim günler, sofrayı hazırlayıp beni bekliyordu.

Aşkım azalacağı yerde daha da artıyordu. Hastanede yönetim değişince vardiyalı sisteme geçildi. Ben bir hafta gündüz, bir hafta gece çalışmaya başladım. Bunu hiç istemiyordum ama işten ayrılma gibi bir lüksüm de yoktu. Evimizin taksidini ödemek zorundaydık. Üstelik bebek için gördüğümüz tedavinin de son aşamalarına gelmiştik. Onu da kesemezdik. Kısacası beş kuruşa bile ihtiyacımız vardı.

Eşim başlarda benim gece çalışmama çok bozuldu ama daha sonra ikimiz de buna alıştık. Ama tabii, aramız daki iletişim azaldı. Cinsel hayatımız çok renkliydi. Ben gece çalıştığım zamanlar ne yazık ki birbirimize dokunma fırsatı bile bulamıyorduk. Ben geldiğimde eşim uyumuş oluyordu, o uyandığında da ben uykuda oluyordum. Kısacası aramızda kopma başladı.

TELEFONUNU SAKLIYORDU

Sitemiz aktiviteli bir siteydi. Havuzumuz, spor salonumuz, yürüme ve koşma alanlarımız vardı. Eşim genellikle işten geldiğinde havuza iniyor, 1 saat kadar yüzüyor sonra da eve çıkıp duşunu alıyordu. Bense çoğunlukla ona katılamıyordum çünkü ya hasta yoğunluğundan eve geç geliyor ya da geceleri çalışıyordum. Sadece hafta sonları o da bir gün, sitemizin havuzunda birlikte vakit geçirebiliyorduk.

O dönemde eşimin davranışlarında gariplik sezmeye başladım. Bizim aramızda hiçbir zaman cep telefonlarımızı saklama durumu olmamıştı. Telefon çaldığında eşim bana rahatlıkla “Hayatım bakar mısın kim arıyormuş?” diyebiliyordu. Saklı, gizli hiçbir şeyimiz yoktu. Ama nedense bu durum değişmişti.
Akşam telefon çaldığında eşim yerinden fırlıyor, telefonu açıyor, konuşarak odadan çıkıyor, birkaç dakika sonra da geri geliyordu. Ben “Kim aradı?” diye sorduğumda da, “İşyerinden hayatım, bir konuyla ilgili görüş aldılar” diyordu. Bu olay tekrar tekrar yaşanınca içimde bir şüphe oluştu. Bunu eşime söyleyemiyordum ama bir şey olduğunu hissediyordum.

BANKTA OTURUYORLARDI

Gece vardiyasında çalıştığım bir gün, hastane direktörümüz bana “Bu gece acil bir durum yok. İstersen eve gidebilirsin” dedi. Çok mutlu olmuştum, böylece eşimle felekten bir gece çalabilecektik. Eve gittim, anahtarla kapıyı açıp içeri girdim ama eşim yoktu. Bir yere gideceğini bana söylememişti. Tam telefonunu çevirip “Neredesin?” diye soracaktım ki, şeytan dürttü, evden çıkıp sitenin yürüme parkuruna gittim.

Biraz yürüdükten sonra eşimi gördüm, bir bankta tanımadığım bir kadınla oturuyordu. Yanlarına gidip “Aşkım?” dedim. Eşim beni görünce çok şaşırdı, kekeledi, “Hayrola sen bu saatte?” dedi. “İş erken biti ben de eve geldim” diye yanıtladım ama yanındaki kadının kim olduğunu halen öğrenememiştim. Eşim, “Güler Hanım, bizim binada oturuyor. Biz de yürüyüş yaparken karşılaştık, oturup biraz sohbet ediyorduk” dedi.

Güler denen o kadın ayağa kalktı, elini uzatıp yarım ağızla bana “Memnun oldum” dedi, sonra da eşime “İyi akşamlar” deyip gitti. Bana veda bile etmemişti. Çok bozuldum ama bunu eşime belli etmemeye çalışıyordum.

YANLIŞLIKLA BANA GELDİ

Bir hafta kadar sonra işyerime bir çiçek geldi. Gönderen kocamdı. Sevinçle aldım çiçeği, üzerindeki kartı alıp açtım ve heyecanla okumaya başladım. Okurken şaşırdım çünkü kartta “Seninle tanışalı çok kısa bir süre olmasına karşın hayatımı değiştirdin. Seni düşünmeden bir anım bile geçmiyor. Seninle kaçamak buluşmalarımızı iple çekiyorum. Seni seviyorum” yazıyordu.

Tanrım, eşim başkasına göndereceği çiçeği yanlışlıkla bana göndermişti... Eşim sık sık bana da çiçek gönderirdi ve her zaman sipariş verdiği bir çiçekçisi vardı. Hemen o çiçekçiyi aradım, kendimi tanıttım. Beni tanıyorlardı tabii ki. Çiçekçi çocuğa, “Eşim bugün bir dostuna çiçek gönderecekti ama yanlışlıkla bana gönderdiniz. Bana adresi verirseniz ben oraya buradan göndereyim” dedim.

Çiçekçi de kendisinin üzerinden bir iş yükünü aldığım için sevinerek hemen adresi verdi. Bu adres, bizim sitenin adresiydi. Alıcı ise aynı binada oturduğumuz Güler denen o kadındı...

HİÇ ZEKİ DEĞİLMİŞ

Akşam eve gidince bir süre hiçbir şey olmamış gibi davrandım. Ancak daha sonra dayanamayıp eşime alaycı bir dille “Biliyor musun” dedim, “Çapkın erkeğin bile akıllısı kıymetlidir. Bazı çapkınlar var, işi ellerine yüzlerine bulaştırıyorlar. Sevgililerine gönderecekleri çiçekleri, yanlışlıkla karılarına yolluyorlar. Sonra da tabii ki yakayı ele veriyorlar.”

Eşim durumu anladı ve kıpkırmızı oldu. Önce “Pardon nereden çıktı bu konu?” demeye yeltendi ama ben lafı ağzına tıkadım ve “Senin daha zeki olduğunu sanırdım. Demek değilmişsin, yakalandın” dedim. Evet, yakalanmıştı. Boynunu eğdi, “Her şeyi anlat” dedim, anlatmaya başladı. Güler denen o kadınla benim gece vardiyalarım sırasında havuzda yüzerken tanışmışlardı.

Güya benim yokluğumu onunla gidermeye çalışmıştı. Kadın da evliydi ve kocası geç saatlere kadar çalıştığı için o da yalnızlık çekiyordu. Kadının evinde buluşup sevişiyorlardı.

BİR ŞANS VEREBİLİRİM

İki seçeneğim vardı. Ya her şeyi kadının kocasına anlatıp rezalet çıkararak ayrılacaktım ya da kocamı evden kovacaktım. Ben ikinci yolu seçtim. Kocama “Kimseye hiçbir şey söylemeden ayrılacağız. Bu evi bana bırakacaksın. Sevgiline söyle, o da kocasıyla bu siteyi terk edecek. Aksi takdirde her şeyi kocasına anlatırım, burada barınamazlar” dedim.

1 ay içinde boşandık. Kadınla kocası da çok geçmeden taşındı. Kocamın kadına ne söyleyip de taşınmaya razı ettiğini bilmiyorum. Ama şu anda o evde yalnız yaşıyorum. Zaman zaman kocamı çok özlüyorum.

Beni arada bir arayıp hatırımı soruyor, çok özlediğini, çok sevdiğini söylüyor ve af diliyor. Bazen affetmeyi içimden geçiriyorum ama biraz daha burnunun sürtülmesini istiyorum. Ben çok acı çektim, biraz da o çekmeli. Bu acılar onu olgunlaştırdığı zaman ona bir şans daha vereceğim
ezelce
ezelce
Prenses
Prenses

BASARI PUANI : 277

kocamı nasıl yakaladım Empty Geri: kocamı nasıl yakaladım

Mesaj tarafından GurbetGuzeli Cuma 16 Nis. 2010, 12:41

bir kez aldatirsa kadin ehh belki der fakat bu tekrarlaninca dank eder kadinin kafasinaaaa
paylasimin guzeldi sagoll
GurbetGuzeli
GurbetGuzeli
Yönetici
Yönetici

BASARI PUANI : 24704

http://www.gullerbahcesi.com

Mesaj tarafından baklava Cuma 16 Nis. 2010, 20:01

bi haber duymustum...kadin kocasi onu aldatti diye cinsel organini kesmisti..ellerine saglik kadinin...aslinda böyle bir ceza uygulamasi olmali kanunen.. kocamı nasıl yakaladım 852920
baklava
baklava
Vip üye
Vip üye

BASARI PUANI : 2916

Mesaj tarafından alemsin_valla_ya_sen Cuma 16 Nis. 2010, 20:21

baklava demiş ki:bi haber duymustum...kadin kocasi onu aldatti diye cinsel organini kesmisti..ellerine saglik kadinin...aslinda böyle bir ceza uygulamasi olmali kanunen.. kocamı nasıl yakaladım 852920
valla bir gün rabbim korusun benim baima böyle bir olay gelse.bende aynini etcem öylede kalmiycak köfte edip birde onu kendine yedircem bu ahtim var kendiside bilir ve bana valla senden korkulur yaparsin der kizdim :[sm] : ense tokat kocamı nasıl yakaladım 852920
alemsin_valla_ya_sen
alemsin_valla_ya_sen
Admin
Admin

BASARI PUANI : 23125

Mesaj tarafından ümidimsensin Ptsi 19 Nis. 2010, 09:26

BU KADIN ŞANSLIYMIŞ ÇOCUĞU OLMAMIŞ
YA ÇOCUKLARI VERKEN YAŞANSA
BU ÇOK DAHA ZOR BİR DURUM BENCE
BENDE AFFETMEZDİM HERALDE
ÇOCUK OLUNCA HERŞEY DAHADA ZOR OLUR
ümidimsensin
ümidimsensin
Vip üye
Vip üye

BASARI PUANI : 7866

Mesaj tarafından mavi boncuk Ptsi 19 Nis. 2010, 09:59

alemsin_valla_ya_sen demiş ki:
baklava demiş ki:bi haber duymustum...kadin kocasi onu aldatti diye cinsel organini kesmisti..ellerine saglik kadinin...aslinda böyle bir ceza uygulamasi olmali kanunen.. kocamı nasıl yakaladım 852920
valla bir gün rabbim korusun benim baima böyle bir olay gelse.bende aynini etcem öylede kalmiycak köfte edip birde onu kendine yedircem bu ahtim var kendiside bilir ve bana valla senden korkulur yaparsin der kizdim :[sm] : ense tokat :[sm] :

ya inanamazsınız okurken aklıma ne geldi, eşimin bir arkadaşı var mühendis karısıda hemşire, ama o hamileydi ve istanbuld aoturuyorlar yeni ev aldılar falan bir an acaba ddim onlarmı:(

çok zor yaa kadın iyi maşallah güçlüymüş ama üzüldüm yazık özlüyormuş ve affedebilirim diyor. Bencede belki bir hata yaptı eşi bir şans daha verse , eğer yine yaparsa dönüşü yok ama ilk defa olduysa ve birbirlerine vakit ayıramamaktan ve çocuk sorunu olduğu için belki bir hataya düşmüş olabilir adam.

O aşağılık kadınada yuhhhh, gerizekalı birde evliymiş utanmadan başkasınıda yoldan çıakrıyor. Allah hayırlsıını versin şeytana uydurmasın
mavi boncuk
mavi boncuk
Vip üye
Vip üye

BASARI PUANI : 3842

Mesaj tarafından ezelce Ptsi 19 Nis. 2010, 10:00

ümidimsensin demiş ki:BU KADIN ŞANSLIYMIŞ ÇOCUĞU OLMAMIŞ
çocuk olunca nolurdu ben deyiverem kıçını kırar kadın kös kös otururdu hiçde bişey yapamazdı aman yavrularım var der otururdu erkekde yanına kar kalır bidaha bidaha iişte böyle ümidimsensin
ezelce
ezelce
Prenses
Prenses

Mesaj tarafından ezelce Ptsi 19 Nis. 2010, 10:03

ha bu lafım işi gücü olmayan mecbur olanlaraydı işi olan çalışan kadın karşı gelir evini kurabilir ayrılsa daha yazacak çok şey var ama kuzucuk durmuyo baaay
ezelce
ezelce
Prenses
Prenses

Mesaj tarafından mavi boncuk Ptsi 19 Nis. 2010, 11:15

baklavacım Kız allah snei affetsin neler düşünüyor :))
mavi boncuk
mavi boncuk
Vip üye
Vip üye

Mesaj tarafından mavi boncuk Ptsi 19 Nis. 2010, 11:16

alemsin_valla_ya_sen demiş ki:
valla bir gün rabbim korusun benim baima böyle bir olay gelse.bende aynini etcem öylede kalmiycak köfte edip birde onu kendine yedircem bu ahtim var kendiside bilir ve bana valla senden korkulur yaparsin der kizdim :[sm] : ense tokat :[sm] :

alemmmmmmmmm kusucam kısssssssssssss, alah sneide affetsin ilahiiiiiiiiiiiii kocamı nasıl yakaladım 981851
mavi boncuk
mavi boncuk
Vip üye
Vip üye

Mesaj tarafından alemsin_valla_ya_sen Ptsi 19 Nis. 2010, 11:27

he he he valla be nsinir geldimi gözü kararanlardanim canim.
yani demissin ya bir kere yapinca affedilebilir fala ndiye.
ayni seyi acep kadin yapsa koca affedebilir mi??

burda bir aile vardi.cok severek evlendi ve iki oglu oldu.
sonra kadin annesigile gittginde.adam yan komsusu varmis oda evli ve onu eve aliyormus.hemde kendi yataklarinda beraber oluyormus.kadin hic süphe etmemis kocasindan.
kizin ailesi neden duymussa duymus damatlarini alip konusmuslar.kiz duymasin evliliginiz yikilmasin bu konu burda kapansn fala ndemisler.
adamin bu ihanet icine sinmemis.ve kadini alip yaptigi pisligi anlatmis.sinir kirzi gecirmis kadin
annemin bana aldigi yakatda baska kadinla beraber mi oldun falan diye.yatagi parcalamis.
daha sonra af etmeyi denedi.ama yapamadi.her elimden tuttugunda olay aklina gelmis tiksindi duymus.beraber olduklarinda falan.yapamadi kadin ayrildi.
iki cocuk türkiye de yatili okula verdiler.kadin ta gitti. türkiyeye diyarbakirdan biriyle evlendi.
adam gitti memleteke kendinden kac yas büyük kadinla evlendi.
ne oldu mis gibi yuva dagildi gitti.cok zor af etmek.bir defa ihanet oldumu gerisi geliyor.gelmese bile güvenin sarsildimi hep süphe duyarsin.rabbim korusun.yuvamizin huzurunu bozmasin insallahhh
alemsin_valla_ya_sen
alemsin_valla_ya_sen
Admin
Admin

BASARI PUANI : 23125

Mesaj tarafından baklava Ptsi 19 Nis. 2010, 11:40

mavi boncuk demiş ki:

baklavacım Kız allah snei affetsin neler düşünüyor :))
bu olay amerikada olmustu..ne cesur kadinmis bee...bravo kadina valla...

bi kadinda herifini eve hapsetmisti uzun bir zaman....üstüne kilitliyormus herifin ihanet etti diye..o kadinda almandi..yalan deyil valla..var böyle olaylar...

birseferindede kadin sart kosmus..boynuna bi pankart takacaksin..bütün gün onunla dolasacaksin ondan sonra affederim demis...pankarttaki yaziyi tam hatirlayamiyorum ama.. kocamı nasıl yakaladım 981851 .
baklava
baklava
Vip üye
Vip üye

Mesaj tarafından ezelce Ptsi 19 Nis. 2010, 12:07

kööftemiiii ayyy kız aleeem köfte yerken aklıma gelecek hep gülecem benim adamda ne gülüyon diyecek annatıverecem buda sana kapak olsun haaaa diyiverem gari korksun acık
ezelce
ezelce
Prenses
Prenses

Mesaj tarafından baklava Ptsi 19 Nis. 2010, 12:23

allah kimseye yasatmasin bu aciyi..eskisini sevmiyordum zaten..ayrilmak zor olmadi...ama simdiki esimi seviyorum..o yapsa ne yaparim bilmem..o benim herseyim....büyük konusmak istemiyorum..esimi sevmeseydim derdim..10 cocuk olsa bile affetmem diye...ama esime bir kac kez söyledim tabi..konu ihanetten acilmisti birseferinde..sende yapsan kesinlikle affetmem..böyle birseyi affedemem dedim..oda dedi beni bazi serefzilerlenmi karistiriyorsun....
allah kimseyi dogru yoldan sasirtmasin..

En son baklava tarafından Ptsi 19 Nis. 2010, 19:11 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
baklava
baklava
Vip üye
Vip üye

Mesaj tarafından ümidimsensin Ptsi 19 Nis. 2010, 17:02

miniş demiş ki:
ümidimsensin demiş ki:BU KADIN ŞANSLIYMIŞ ÇOCUĞU OLMAMIŞ
çocuk olunca nolurdu ben deyiverem kıçını kırar kadın kös kös otururdu hiçde bişey yapamazdı aman yavrularım var der otururdu erkekde yanına kar kalır bidaha bidaha iişte böyle ümidimsensin

DOĞRU DİYOSUN CANIMYA
ÇOCUK NASIL ELİNİ AYAĞINI BAĞLIYO İNSANIN DİMİİİİİİİİİİ:(((((((
ümidimsensin
ümidimsensin
Vip üye
Vip üye

BASARI PUANI : 7866

- Similar topics