Güllerbahcesi
SITEMIZE BEDAVA ÜYE OLUN HER TÜRLÜ BILGIDEN SIZDE YARARLANIN IYI EGLENCELER

Join the forum, it's quick and easy

Güllerbahcesi
SITEMIZE BEDAVA ÜYE OLUN HER TÜRLÜ BILGIDEN SIZDE YARARLANIN IYI EGLENCELER
Güllerbahcesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EV BAKLAVAM SIDDETLE TAVSIYE OLUNUR (RESIMLI)

+4
alemsin_valla_ya_sen
baklava
UcurumGulu
GurbetGuzeli
8 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

EV BAKLAVAM SIDDETLE TAVSIYE OLUNUR (RESIMLI) - Sayfa 2 Empty Geri: EV BAKLAVAM SIDDETLE TAVSIYE OLUNUR (RESIMLI)

Mesaj tarafından GurbetGuzeli Perş. 18 Kas. 2010, 10:42

iyi valla ne kadar kizzz benim bir kutum var bitmadi acilmadik icmiycem bu sekilde zayifliycam bide senin göbek icin alman sitesinde hareketler var onu yapiyomm dah ne olsun bide lesli ile yuruyus o kadderrr
GurbetGuzeli
GurbetGuzeli
Yönetici
Yönetici

BASARI PUANI : 24704

http://www.gullerbahcesi.com

EV BAKLAVAM SIDDETLE TAVSIYE OLUNUR (RESIMLI) - Sayfa 2 Empty Geri: EV BAKLAVAM SIDDETLE TAVSIYE OLUNUR (RESIMLI)

Mesaj tarafından alemsin_valla_ya_sen Perş. 18 Kas. 2010, 12:02

baklava kac kilo gitti canim sende
müllerden aldigin o icecek kac ögün iciliyor normalde.fiyati ne .bende bakim gidince simdi almam da emzirme bitince,
alemsin_valla_ya_sen
alemsin_valla_ya_sen
Admin
Admin

BASARI PUANI : 23125

Mesaj tarafından baklava Perş. 18 Kas. 2010, 22:00

alemsin_valla_ya_sen demiş ki:baklava kac kilo gitti canim sende
müllerden aldigin o icecek kac ögün iciliyor normalde.fiyati ne .bende bakim gidince simdi almam da emzirme bitince,
ismi fit+vital...Diät-Drink..5 euro civarinda.....12 porsiyon...vanilya,,cikolata ve cilek tadinda var....yani hic pahalisina gerek yok bence...fit+vital de ayni görevi yapiyo..tadida güzel ...yesil cayinda cok faydasi var...bazen diyetimi bozasim geliyo yemeklere saldirasim geliyo hemen yesilcay iciyorum istahimi kesiyo....tadi güzel deyil ama bundan sonra evimden yesilcay eksik olmayacak cok faydasi var.....diyete 11.ekimde basladim su ana kadar 8 kilo gitti...bi 5 kilo daha vermeyi düsünüyorum..yani eyer basarabilirsem 58 kilo olmak istiyorum..boyum 163....58 oluncada o kiloyu koruyacagim insallah
baklava
baklava
Vip üye
Vip üye

BASARI PUANI : 2916

Mesaj tarafından alemsin_valla_ya_sen Cuma 19 Kas. 2010, 07:59

masallah oyi gitmis kiz emmeyi birakinca basliycan ben ancak
simdilik yaptigim bol bitki caylari.5 saate bir yemek.yürüyüs.ekmegi bir dilimden fazla degil
ac olsamda ikinci porsiyonu almiyorum.
carsamba doktar hareketli spora izin verirse ona basliycam.sezeryan bölgenin sol dikis tarafi hala kirmizi ve sis bakalim önemli bir sey cikmaz inssallah
alemsin_valla_ya_sen
alemsin_valla_ya_sen
Admin
Admin

Mesaj tarafından GurbetGuzeli Cuma 19 Kas. 2010, 10:05

bende ondan alam barik yawwwww
GurbetGuzeli
GurbetGuzeli
Yönetici
Yönetici

Mesaj tarafından baklava Cuma 19 Kas. 2010, 13:32

alemsin_valla_ya_sen demiş ki:masallah oyi gitmis kiz emmeyi birakinca basliycan ben ancak
simdilik yaptigim bol bitki caylari.5 saate bir yemek.yürüyüs.ekmegi bir dilimden fazla degil
ac olsamda ikinci porsiyonu almiyorum.
carsamba doktar hareketli spora izin verirse ona basliycam.sezeryan bölgenin sol dikis tarafi hala kirmizi ve sis bakalim önemli bir sey cikmaz inssallah
canim doktoruna göster..insallah cabuk iyilesir..ihmal etme..
baklava
baklava
Vip üye
Vip üye

BASARI PUANI : 2916

Mesaj tarafından mavi boncuk Salı 23 Kas. 2010, 12:19

ya gurbetim inanamıyorummmm muhteşem bişey buuuuuu

süpersinnnnnnnnnnnnn valla ellerine sağlıkkkkkkkkkkkk, görünüşü muhteşem tadı kimbilir nasıldır uffffffffffffff

ya siz delimisiniz şu baklava senede kaç defa yapılır, yiyin gitsin bir dilimden ne olacak, 10 kilomu aldıracak valla bana verin ben 1 tepsiyi yerim:))

allah can sağlığı versin , iştah varken hastalık yokken yiyin, yaşlanınca yenmiyor zaten hepsi yasak:((
mavi boncuk
mavi boncuk
Vip üye
Vip üye

BASARI PUANI : 3842

Mesaj tarafından mavi boncuk Salı 23 Kas. 2010, 12:36

baklava demiş ki:
alemsin_valla_ya_sen demiş ki:baklavam canim valla bende yaptim ama yemedim bile ucundan cok az nasil olmus diye baktim.anneme götürdüm.bugün yine yapcam burma ben tatli yemem hic.sadece yaparim.
ama ac olsamda cikilota kirizlerim geri geldi.dün disardayim eli mayagim titredi.beyim hemen aldi yedim de sakinledim acep sekerim mi düstüki?
canim hic yemek istemiyor.emzirme caylari iciyoru mya bol bol onlar miyapiyorki.birde bebek emdiginde o emerken benim canim acayip su cekiyor.sadece o emme aninda niyeki??
aynisi banada oluyordu canim..birtarafdan emziriyordum bir tarafdan su iciyordum.....bence normal

aynen bendede çok oluyor emziriken ister sadece canım suyu:))
mavi boncuk
mavi boncuk
Vip üye
Vip üye

BASARI PUANI : 3842

Mesaj tarafından GurbetGuzeli Salı 23 Kas. 2010, 16:38

maviss haklisinda anam zor geldik bu yollaraaaaa
GurbetGuzeli
GurbetGuzeli
Yönetici
Yönetici

Mesaj tarafından alemsin_valla_ya_sen Salı 23 Kas. 2010, 16:57

yarin göstercem baklavam dikisim bile duruyor kiz daha kiz nerdeyse 7 haftalik olcak.kendinden eriyip gitcem dediler ne zaman eriycekde düscek diye baktim kaldim 7 hafta olcak yerinde duruyor.ipde benden biri oldu artik:D
düserse o zaman üzülcem:d
alemsin_valla_ya_sen
alemsin_valla_ya_sen
Admin
Admin

Mesaj tarafından jonasemmininbacısı Salı 23 Kas. 2010, 17:12

alemsin_valla_ya_sen demiş ki:
canim hic yemek istemiyor.emzirme caylari iciyoru mya bol bol onlar miyapiyorki.birde bebek emdiginde o emerken benim canim acayip su cekiyor.sadece o emme aninda niyeki??
alemim aynene bende emzirirken canım acaip su içmek istiyor..kızlar zor yetiştiriyor suyu..

alemsin_valla_ya_sen demiş ki:yarin göstercem baklavam dikisim bile duruyor kiz daha kiz nerdeyse 7 haftalik olcak.kendinden eriyip gitcem dediler ne zaman eriycekde düscek diye baktim kaldim 7 hafta olcak yerinde duruyor.ipde benden biri oldu artik:D
vallah-ül azim ne ipim var, ne kuşağım..lazerle dikildi benim ameliyat yerim ..iz bilem yok..
jonasemmininbacısı
jonasemmininbacısı
Prenses
Prenses

BASARI PUANI : 2396

Mesaj tarafından jonasemmininbacısı Salı 23 Kas. 2010, 17:55

bu arada ayıptır söylemesi ama baklavan benimkinin yanında solda sıfır kalır ..öhhö öhhö... EV BAKLAVAM SIDDETLE TAVSIYE OLUNUR (RESIMLI) - Sayfa 2 991493 EV BAKLAVAM SIDDETLE TAVSIYE OLUNUR (RESIMLI) - Sayfa 2 991493 fırsat bulurda yaparsam foti eklerim..
jonasemmininbacısı
jonasemmininbacısı
Prenses
Prenses

BASARI PUANI : 2396

Mesaj tarafından alemsin_valla_ya_sen Çarş. 24 Kas. 2010, 13:03

jonasemmininbacısı demiş ki:
alemsin_valla_ya_sen demiş ki:
alemim aynene bende emzirirken canım acaip su içmek istiyor..kızlar zor yetiştiriyor suyu..

alemsin_valla_ya_sen demiş ki:yarin göstercem baklavam dikisim bile duruyor kiz daha kiz nerdeyse 7 haftalik olcak.kendinden eriyip gitcem dediler ne zaman eriycekde düscek diye baktim kaldim 7 hafta olcak yerinde duruyor.ipde benden biri oldu artik:D
vallah-ül azim ne ipim var, ne kuşağım..lazerle dikildi benim ameliyat yerim ..iz bilem yok..
aha nasil oluyor kizzzzzzzzzzz
4 cüyü türkiyde yapan barimmmmm.benimkinin 3 de izli.birde bu sefer güya 2 ci dogum izini alip
ayni yerden etcez dedilerdi.bir milim altinda kesmisler iki izli oldum EV BAKLAVAM SIDDETLE TAVSIYE OLUNUR (RESIMLI) - Sayfa 2 981851
alemsin_valla_ya_sen
alemsin_valla_ya_sen
Admin
Admin

Mesaj tarafından GurbetGuzeli Çarş. 24 Kas. 2010, 13:07

yapta görek hadi bakem elmi yaman beymiiiiii EV BAKLAVAM SIDDETLE TAVSIYE OLUNUR (RESIMLI) - Sayfa 2 981851
GurbetGuzeli
GurbetGuzeli
Yönetici
Yönetici

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

- Similar topics