Güllerbahcesi
SITEMIZE BEDAVA ÜYE OLUN HER TÜRLÜ BILGIDEN SIZDE YARARLANIN IYI EGLENCELER

Join the forum, it's quick and easy

Güllerbahcesi
SITEMIZE BEDAVA ÜYE OLUN HER TÜRLÜ BILGIDEN SIZDE YARARLANIN IYI EGLENCELER
Güllerbahcesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sevdim Seni - Uğur Babat

Sevdim Seni - Uğur Babat Empty Sevdim Seni - Uğur Babat

Mesaj tarafından meltosh Salı 10 Haz. 2008, 23:47

’Seni Seviyorum.’’ Bu cümleyi her duyduğunda BENDE dememene rağmen seni sevmekten vazgeçmedim. Her geceye bıkmadan güneşi yollayan Yaradan gibi ölmeden önce kendime bir şans daha vererek yaşamaya çalıştım seni.

Bende dememene rağmen sevdim seni sevgili. Heyecanlanarak sana sevgimden bahsederken merakla bana vereceğin cevabı beklediğim anlarda söylediğin hiçbir cümlenin BENDE ile başlamamasına bakmadan, Bıkmadan sevdim seni... Omzuma koyulan bir başın öpüşmekten daha kutsal olduğunu, duygusallığın iki kıtalık şiir yazmaktan geçmediğini, ağlamanınsa çaresizlik olmadığını anlatmadan sevdim seni. Sen beni anlamadan yaşamaya kalktın sevgili. Yazılıp çizilenden okudun aşkı. Oysa Aşk benim yazdıklarımda değil, yazamadıklarımda gizliydi. Sen anlattıklarımın değil anlatamadıklarımın bütünüydün. Sen benim için hiçbir zaman anlatılamayacak bir konunun ana temasıydın. Giriş ve gelişme bölümlerinin silindiği bir kompozisyon sınavında sadece sonuç bölümüydün. Sen içimdeki eleğin üzerinde kalan tortu kısmı değil, altına düşen ince kum taneleriydin.

‘’Seni çok özledim’’.Bu cümleyi her duyduğunda BENDE dememene rağmen, kollarımı sana doğru açıp soğuk bedenini ısıtmaya çalıştım sevgili. Benim tarafımdan özlenmenin sendeki ilgisizliğinin anlamamak için direndim.

Bendeki seni anlamadan yaşadın beni. Sana yazılabilecek en güzel şiirin suskunluklarımda sana bakarken söylediklerimin olduğunu bilmeden, en pahalı hediyenin bahçemde sana vermek için yetiştirdiğim o çiçeğin olduğunu, en heyecanlı duyguların saçlarını okşadığım anlarda yaşandığını, en zul zamanınsa seni buluşma yerlerinde gelmeyeceğini bildiğim halde beklediğim anlar olduğunu anlamadan yaşadın. İbadet etmek iman etmek anlamına gelmiyor sevgili. Esas olan inançtır. İnancı olmayan bir insanınsa kıldığı namaz bile olsa, aerobik hareketinden öte geçmez.

Sana bitmeyecek bir sevgiyi yaşadığımı anlatmayı beceremeden sevdim seni. Aslında bende anlamadım seni. BENDE demeyişinden, telefonlarıma cevap vermemenden, Sezenin şarkılarını saçma bulmandan, evliliği düşünmüyorum demenden, beni mutlu etmek için hiçbir çaba sarf etmemenden beni hiçbir zaman sevmeyeceğini anlamalıydım ANLAMADIM…
meltosh
meltosh
Prenses
Prenses

BASARI PUANI : 103

- Similar topics