Güllerbahcesi
SITEMIZE BEDAVA ÜYE OLUN HER TÜRLÜ BILGIDEN SIZDE YARARLANIN IYI EGLENCELER

Join the forum, it's quick and easy

Güllerbahcesi
SITEMIZE BEDAVA ÜYE OLUN HER TÜRLÜ BILGIDEN SIZDE YARARLANIN IYI EGLENCELER
Güllerbahcesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yasamis Birisisinden Tavsiye Ve ögüt

+2
alemsin_valla_ya_sen
GurbetGuzeli
6 posters

Yasamis Birisisinden Tavsiye Ve ögüt Empty Yasamis Birisisinden Tavsiye Ve ögüt

Mesaj tarafından GurbetGuzeli Ptsi 24 Kas. 2008, 08:36

slm kizlar ben yasamis ve cok cekmis birisi olarak basimdan gecenleri sizlerle paylasmak isterim.

benim 3 tane nur topu gibi evlatlarim var.
Rabbim hayirli uzun ömürlü etsin ins.
Birinci dogumum normal oldu ondan 3 yil sonra oglum dünyaya geldi dönmüs fakat kanala girmemis dr.sezeryan dedi bizde kabul ettik bebegin bu sekilde dogmasinin mümkünü yokmus anneyi de bebegide kaybederiz dedi dr.
neyse sezeryan oldum iki ayda zor geldim kendime bebegimi kucagima alip emziremiyordum cok agrim oluyordu. neyse bu devreleri atlattim.
3.ye hamile kaldim 4 sene sonra dr. normal hersey normal dogum yapabilirsin dedi öyle deyince bizim burada dogum evleri var(isvicre aarau)orayi tavsiye etti. bizde baktik güzel ev gibi dr. basimda olucak ebeler de var daha ne olsun.güzel bir sanci cektim 6 saatte dünyaya geldi bebegim herseyi normal dogdu fakat benim problemler basladi cocugun esi(plezantasi )gelmedi yarim saat oldu tik yok beklediler es gelmedi habire dr.asiliyor gelmiyor bebegi veriyor emziriyim gelsin yok gelmiyor.daha sonra dr. bunu bir asildi koptu geldi .ben bu arada kan kaybediyorum.kadin karnima bastiriyor iceride biriken kani disari bastirarak cikariyor altimada bez seriyor onu alip götürüp tatiyor kac gram kan gitmis diye bunu bir kac sefer yapti ben dogum sancisi cekiyorum resmen. ikinci bir dogum sancisi cekiyorum 2 veya 3 saat üzerine dr.tekrar geldi beni diri diri kürtaj etti bagittira bagittira bu arada dr.kadin ve hic dogurmamis birisi aciyi bilmiyo
neyse oparasyonu gerceklestirdi gitti. ben dogum yatagindan kalkamadim kan kaybindan basim döndü ve küt bayildim neyse daha sonra kan takviyesi yaptilar 10 gün üzerine beni eve cikardilar bir hafta gecti benden bir kan bosaldi dr.tel actim oda acil gelmemi söyledi baktiki ultrasalda esin pacasi duruyo ertesi gün amaliyat icin gün aldik amaliyat 10 dak sürecek ben güle oynaya amaliyata giriyorum 10 dak.ya 3 saatte ancak ciktim. cok kan kaybetmisim neyse zor durdurmuslar yogun bakimdayken uyuandim oglusum yusufum acikmis onu getirdiler emzirmek icin emdi cukur cukur beni titreme aldi dediler sitma cocuk emdi diye dedim ilk defy emzirmiyorum.bir ölctüler ates 40 eyvah bakteri baglamis esten(10 gün iceride kaldi ya esi bebegin)ondan dolayi.
ben ölüyorum.bebek falan umurumda degil kendimi düsünüyorum acaba yolun sonunami geldim diye.
esime biz elimizden geleni yapik artik yapacak birsey yok hazirlikli olun demisler igneler kan vermeler antiiyotik ler bebegimi emziremedim yasakladilar agir ilaclardan dolayi allah tan deli süt tabir edilir onlari pompalayip buzluga koymustum bebisim onlari icti.
O bir günü atlattim gelin bana sorun hic birsey gözümde degildi bir bebisimi düsünüyodum ölürsem anne ne bilmeyecekti diger iki evladim az da olsa annelerini taniyolardi.
neyse 8 gün üzerine eve ciktim icim rahat degil ben dedim baska bir dogum uzmanina gidip ultrasonda görmek istiyorum varmi bisey diye bir gittim kadin demezmi parca var allah basladim aglamaya hastane yüzü görmek istemiyorum artik kadin teselli etti gittim tekrar yattim amaliyat derken parcayi aldilar 5 üzerine eve ciktim .

meyerse esin gelmeme sebebi sezeryan oldugu icin ikinci dogumda es kesilmis olan rahmin icinde büyüme yapmis kendine yer etmis oraya bitismis o yüzden gelmemis asilincada kopmus gelmis.benim tavsiyem 3-4 dogum yapacaksaniz normal dogum yapin yok illa sezeryan diyosaniz bütün dogumlar sezeryan olsun canlarim benim yasadiklarimi siz yasamayin sezeryandan sonra normal dogum sakincali yirtilma riski bile varmis. su an hayattayim cok pisikoljik sorunlar yasadim geceleri odalarda birseyler görmeler azrailin basimagelip gelip dikilmesi ha öldüm ha ölecegim gibi düsünceler bazen yine bu seyler gelir fakat eskisinden daha iyiyim.beni bu hale getiren dr. pazar günü özel dairesinde amaliyat yaparken bir bayani masasinda öldürmüs ve kadinin elinden doktorlugunu aldilar kadin kacak bütün mal varligina el konuldu kadin bulunamiyor malesef bizde davci olalim dedik bisey cikaramassiniz ugrasmayin dedi bizi kandirdi.öbür d¨ünyaya kaldi hesaplasmak ne yapalimmmm
hepinizi öpüyorummmmmmm

En son GurbetGuzeli tarafından Perş. 25 Mart 2010, 23:27 tarihinde değiştirildi, toplamda 7 kere değiştirildi
GurbetGuzeli
GurbetGuzeli
Yönetici
Yönetici

BASARI PUANI : 24704

http://www.gullerbahcesi.com

Yasamis Birisisinden Tavsiye Ve ögüt Empty Geri: Yasamis Birisisinden Tavsiye Ve ögüt

Mesaj tarafından alemsin_valla_ya_sen C.tesi 16 Mayıs 2009, 20:58

ne günler di rabbime sükürler olsun attlatik ablacigim bak simdi deli oglumuz 3 yasina girdi sen cektik
lerini unutup 4 cüyü düsünür oldun :D
alemsin_valla_ya_sen
alemsin_valla_ya_sen
Admin
Admin

BASARI PUANI : 23125

Yasamis Birisisinden Tavsiye Ve ögüt Empty Geri: Yasamis Birisisinden Tavsiye Ve ögüt

Mesaj tarafından Misafir Ptsi 01 Haz. 2009, 10:35

bende anlatıyım barim...
ben büyük kızımda erken gitmişim hastaneye...dahada gitmem öyle erken dedim..çünkü 3 santimmişti ...8e çıkana kadar kaç saat canımı çıkardılar..neyse benim küçük kızım rabbim affetsinönce erkek dediler sonra kız baya üzülmüştüm....zaten 8 aylıkken 4 santim açıklığım vardı...gece 2 gibi sancım başladı...eşim arkadaşının düğünde sağdıçtı..geç geldi...sabah kalktım 6 gibi ama nasıl sancım var..kaynanamda o gün dizinden ameliyat olcak..dizine platin konulacak...kbabam gi,derken benim hasta olduğumu farketmiş..ameliyata annemi yolladıktan sonra görümceme söylemiş...saat 9 50 gittim 10.00 da doğum yaptım...saat 12 ye kadarda eşimi düşüremediler..artık kan kaybından gidicektim...
raabbim kimseyi o günde bırakmasın.....
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından GurbetGuzeli Ptsi 01 Haz. 2009, 17:44

rabbim hayirli ömürler versin canim
GurbetGuzeli
GurbetGuzeli
Yönetici
Yönetici

Mesaj tarafından GULNISA Çarş. 10 Haz. 2009, 16:50

ayyyyyyy yetim kis canim ya yeni okudum bunlari
ne zor gunler gecrimissin oylee gercekten gecmis olsun Allah bir daha oyle aci yasatmasin
ben okuyunca bile irkildim oldum olasi dogumdan korkarim zaten
benim kucuk kizim zor bir dogumla olmustu bebek iriydi ve cikmayinca vakumla cekip aldilar epidural oldugum icin o an pek birsey hisstmedim ama sonra farkettimki cok yirtilmam olmus neyse estetik operasyonla duzelttirdim genc kiz gibi oldum
son bebegimide dogum yapmaya cok korktum sezeryan diye tutturdum ama sezeryan sonrasi cok sancilarim oldu ancak 23 gun sonra disari cikabildim oda cok iyi degildim yavas adimlarla
hepsi gecti cok sukur bir kac yil gecsin arsizligimdan unutur yine bebek isterim bende
GULNISA
GULNISA
essiz üye
essiz üye

BASARI PUANI : 4277

Mesaj tarafından GurbetGuzeli Çarş. 10 Haz. 2009, 20:07

+cok sagol rabbim kimseye göstermesin böyle acilar cok zor cok yine istiyorum unutmak kavrami olmasa insan hicbirsey yapmazdi sükür rabbime
GurbetGuzeli
GurbetGuzeli
Yönetici
Yönetici

Mesaj tarafından GurbetGuzeli Salı 01 Eyl. 2009, 07:38

kizlar bu günleri unuttumda yine istiyorum bebek
üstelik hep kürtaj oldugum icin tüpün bir tanesi kapanmisss tek tüple hamis kalabirim ancak ve yumurtalikta kist var dr. zararsiz dedi
GurbetGuzeli
GurbetGuzeli
Yönetici
Yönetici

Mesaj tarafından adanaadana Salı 23 Şub. 2010, 13:59

AY GURBETCIM KANIM DONDU RESMEN COK UZULDUM COK GECMIS OLSUN RABBIM KIMSEYE YASATMASIN BOYLE SEYLER CANIM..INSALLAH 4.DOGUMUN COK COOOOOOK KOLAY GECER
adanaadana
adanaadana
Vip üye
Vip üye

BASARI PUANI : 1576

Mesaj tarafından ümidimsensin Salı 23 Şub. 2010, 15:20

AYYYYYYY GURBETCİM ALLAHIM SENİ KORUMUŞ
HEP BENDE KORMUŞUMDUR DOĞUMDAN
ALLAH TÜM HAMİLELERİ KORUSUN
ACISIZ AĞRISIZ DEVAM ETTİRELİM NESİLLERİMİZİİİİİİİİ
ümidimsensin
ümidimsensin
Vip üye
Vip üye

BASARI PUANI : 7866

Mesaj tarafından GurbetGuzeli Perş. 25 Mart 2010, 23:06

adanaadana demiş ki:AY GURBETCIM KANIM DONDU RESMEN COK UZULDUM COK GECMIS OLSUN RABBIM KIMSEYE YASATMASIN BOYLE SEYLER CANIM..INSALLAH 4.DOGUMUN COK COOOOOOK KOLAY GECER

ümidimsensin demiş ki:AYYYYYYY GURBETCİM ALLAHIM SENİ KORUMUŞ
HEP BENDE KORMUŞUMDUR DOĞUMDAN
ALLAH TÜM HAMİLELERİ KORUSUN
ACISIZ AĞRISIZ DEVAM ETTİRELİM NESİLLERİMİZİİİİİİİİ
kizlar sagolun rabbim kimseye yasatmasin insallahhhhhhhhh
GurbetGuzeli
GurbetGuzeli
Yönetici
Yönetici

Mesaj tarafından duru Cuma 26 Mart 2010, 17:54

ay canımmm çok fena şeler yaşamışsın..Allah baka kimseye de sana da göstermein..:(
duru
duru
essiz üye
essiz üye

BASARI PUANI : 1510

Mesaj tarafından GurbetGuzeli Cuma 26 Mart 2010, 20:44

DURCUM SAGOLASIN KIMSE YASAMSIN COCUGUMUN DOGDUGUNA SEVINEMEDIM BILE BEN YAAAAAAAAAAAAAA BIDAHA YASAMM INSALLAH BAKSAN AUNUTTUM O GUNLERI $: SITIYORUMM BAKALIM KISMET OLURSAAAA
GurbetGuzeli
GurbetGuzeli
Yönetici
Yönetici

- Similar topics