Güllerbahcesi
SITEMIZE BEDAVA ÜYE OLUN HER TÜRLÜ BILGIDEN SIZDE YARARLANIN IYI EGLENCELER

Join the forum, it's quick and easy

Güllerbahcesi
SITEMIZE BEDAVA ÜYE OLUN HER TÜRLÜ BILGIDEN SIZDE YARARLANIN IYI EGLENCELER
Güllerbahcesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DARGIN KARI KOCA İÇİN

2 posters

DARGIN KARI KOCA İÇİN Empty DARGIN KARI KOCA İÇİN

Mesaj tarafından GurbetGuzeli Ptsi 24 Kas. 2008, 09:08

Önce 1 fatiha 3 ihlas okunur ve sevabu Resulullah (s.a.v.) efendimizin mübarek ruruna hibe edilir. Sonrada sabah ve akşam olmak üzere 7şer kere

"Hasbiyallâhu lâ ilahe illâhu aleyhi tevekkeltü ve Hüve Rabbü'l- Arşi'l Azîm" denir.

Buna devam eden mü'min mutlu bir aile hayatı geçirirmiş..

birde bu dua var

'Ya Vedud! Ya Vedud! Ya Ze'l-arşi'l-mecîd! Ya Mübdi, Ya Mu'id! Ya Fe'aalün lima yürid! Eselüke bi-nuri vechike'l-lezi mele'e erkane arşike ve es'elüke bi-kudretike'l-leti kadderte biha halkake ve bi rahmetike-lleti vesiat külle şeyin. La ilahe illa ente. Ya Muğis, eğisni! Ya muğis, eğisni! Ya muğis, eğisni!
Ey Allah Teala'nın mümin kulu! İyi bil ki! Senin yaptığın bu duayı kim yaparsa Allah Teala onun sıkıntısını giderir, ona yardım eder."
"Muhakkak ki, Allah Teala sana esma-i hüsnayı telkin etmiş. 0 isimlerle Allah Teala'ya dua edilirse, istenen verilir."
GÖK KAPILARINI TİTRETEN DUA İMİŞ BU AİLEDEN Bİ ARKADAŞIN KONUSUNDAN ALMIŞTIM RABBİM İNŞALLAH GERİ ÇEVİRMEZ DUALRINI YUVALARI KURTULUR İNŞALLAH.ALLAH YARDIMCISI OLSUN.

birde bu var
"Bismillâhi alâ nefsi ve mâlî ve dînî. Allahümme raddınî bi-kadâike ve bârik lî fîmâ kuddire lî, hattâ lâ uhibbe ta'cîle mâ ahhartehu ve te'hîra mâ acceltehu."

"Allah'ım, senin ismine, malımı, dinimi ve nefsimi emanet ediyorum. Allah'ım, hükmüne beni razı kıl, kaderimde olanı bana mübarek kıl ki, te'hir ettiğinin acelesini, acele ettiğinin de te'hirini istemeyeyim. Nefsimin isyanını önle, teslimini sağla."
SELAM VE DUA İLE RABBİM HEPİMİZİN HAYIRLI DUALARIMIZI KABUL ETSİN
GurbetGuzeli
GurbetGuzeli
Yönetici
Yönetici

BASARI PUANI : 24704

http://www.gullerbahcesi.com

DARGIN KARI KOCA İÇİN Empty Geri: DARGIN KARI KOCA İÇİN

Mesaj tarafından alemsin_valla_ya_sen Cuma 29 Mayıs 2009, 06:47

sagol canim valla bende bir arkads istiyordu diyem uygulasin
alemsin_valla_ya_sen
alemsin_valla_ya_sen