Güllerbahcesi
SITEMIZE BEDAVA ÜYE OLUN HER TÜRLÜ BILGIDEN SIZDE YARARLANIN IYI EGLENCELER

Join the forum, it's quick and easy

Güllerbahcesi
SITEMIZE BEDAVA ÜYE OLUN HER TÜRLÜ BILGIDEN SIZDE YARARLANIN IYI EGLENCELER
Güllerbahcesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

buda benim hikayem

3 posters

buda benim hikayem Empty buda benim hikayem

Mesaj tarafından alemsin_valla_ya_sen C.tesi 16 Mayıs 2009, 21:13

valla bende evlendim deli gibi bebek istiyorum korunma falan aklima gelmedi evlendikten 10 gün sonra regl oldum beyimle telasa düstük bebegimiz olmuyacak miki diye:D
sonraki ay hamile kaldim doktorumuz hizli anne babanin hizli bebegi diyordu.
benim gebelik ikizdendi basta ama benim ilk ultrasona 2,5 aylikken kanamam olunca girdim.elime parca parca et geldi ve biz doktora gittigimizde sacede kesesi kalmis bosalmis sekilde:(
bebegim kalp atisini bile duyamadan beni terketmisti :(
belkide daha iyi oldu görmedigim görmüs olsam daha cok baglanacaktim:(
diger esi yine ara ara kanamalar oldu bizi korkuta korkuta dünya ya geldi,8 aylik olunca benim tansiyon,seker firladi.benim vücüt acayip su topluyordu ayaklarim falan bastirinca icine gömülür oldu.doktoar dogumu 31 marta verdi ama iki hafta gecmesine ragmen bende sanci yoktu oglum bir türlü gelmiyordu.bende sistikce sisiyorum.doktor mecbur doguma alcaz dedi ve sunu sanci verdi.bir gün beklettilier sun sanciyla ertesi gün doguma gecilcek dediler.
cuma sabahi agrimi artirdilar.9 demeden suyum geldi agrilar arti,bu sefer acilmasini beklediler ikindi vakti oldu daha tam istedikleri gibi acilmadi.artik birakin öleyim diyorum belimden igne yaptilar ve agriyi hissetmiyordum yoksa danaycak gücüm kalmadi.
saat gece 21 oldu ve benim tam acilma oldu 10 santim doguma gecebilirz dediler.
ugrastik ugrastik olmuyor.bas doktor geldi bakti yok bunu yan odaya alcaz ddiler yan oda da ameliyat hane sezerayn olcaktim.
beni hazirlarlarken 2 tane acil geldi onlari aldilar.ben artik iyice ölüyordum belime vurdularinin etkisi gecti sancidan duramiyordum.
agri gelidikce kendi kendime ikiniyordum.
sonra bana sira geldi saat 23, bucuk girdim bedn artik uyusmuyordu.kestiklerin asildiklarini hissetim onlar asildikca ben bagiriyordum.nihayet bebegim cikti yavrumu sanci geldikce ikinnica basini kemiklerime vurmus ve bir tarafi sismisti.
ne günler gecirdik okadar oyaladiklari icin bebegim mikrop kapmis karnimda ve 10 gün küvezde kaldi.tamam kurtuldum diye sevinirken birde o cikti 10 gü boyunca agladim,doktorlar zor dogum yaptin kendini yipratiyorsun deselerde ben duymuyordum o benm yavrumdu benden baskasi anlamazdi o aciyi.simdi sükür ooglum 6 yasinda.ama o günler aklima gelince cok kötü oluyorum:(
alemsin_valla_ya_sen
alemsin_valla_ya_sen
Admin
Admin

BASARI PUANI : 23125

http://www.gullerbahcesi.com

buda benim hikayem Empty Geri: buda benim hikayem

Mesaj tarafından GurbetGuzeli Perş. 21 Mayıs 2009, 16:13

ALLAH BAGISLASIN yinede bu zorluklara ragman istiyoruz bir 3. bebis veya dördüncü bebis
GurbetGuzeli
GurbetGuzeli
Yönetici
Yönetici

BASARI PUANI : 24704

Mesaj tarafından alemsin_valla_ya_sen Perş. 21 Mayıs 2009, 16:32

öyle akilanmiyoruz ne zorluk geksenkte unutuyoz tatli geliyor bebek :lol:
alemsin_valla_ya_sen
alemsin_valla_ya_sen
Admin
Admin

BASARI PUANI : 23125

Mesaj tarafından ikiz_annesi Perş. 03 Haz. 2010, 17:35

ablamm cokk zor olmuss gozlerim doldu .rabbim sabrinin karsiligini kat kat versinn ve simdi ucuncu melek geliyor elhamdulillah insaallahhh cok guzel bir dogum olur rabbim minigini size bagislasinnnn aminnn
ikiz_annesi
ikiz_annesi
essiz üye
essiz üye

BASARI PUANI : 1591

- Similar topics